ПРОТОКОЛ
за резултати от ЗИМНИ МАТЕМАТИЧЕСКИ СЪСТЕЗАНИЯ по ИНФОРМАТИКА  -  Русе'2008
Група А
Място Име, презиме, фамилия Град RAT LONG FGAME Общо
1 Стефан Йорданов Аврамов В.Търново 100 100 46 246
2-3 Мартин Георгиев Маринов Плевен-МГ 100 100 16 216
2-3 Момчил Славчев Томов Плевен-МГ 100 100 16 216
4 Александър Боянов Тодоров Пловдив 100 100 10 210
5-6 Васил Манолов Люнчев Смолян 100 100 8 208
5-6 Атанас Добромиров Добрев Варна 100 100 8 208
7 Румен Христов Христов Шумен 100 100 2 202
8-11 Иван Вергилиев Георгиев Плевен-МГ 100 100 0 200
8-11 Господин Константинов Бодуров Бургас 100 100 0 200
8-11 Ивайло Иванов Петров Плевен-МГ 100 100 0 200
8-11 Явор Емилов Арнаудов Варна 100 100 0 200
12-13 Марий Стефанов Йонов СМГ 100 90 0 190
12-13 Николай Стефчов Костов НПМГ София 100 90 0 190
14-15 Борис Тодоров Пелтеков СМГ 100 60 2 162
14-15 Виктор Яворов Попов  НПМГ София 100 60 2 162
16-17 Йордан Иванов Диков Варна 100 60 0 160
16-17 Калоян Мариянов Йовчев СМГ 100 60 0 160
18 Михаил Христов Ковачев Шумен 100 50 6 156
19-20 Костадин Филипов Воденичаров Пловдив 100 50 2 152
19-20 Георги Илиев Илиев В.Търново 100 50 2 152
21-22 Христо Младенов Борисов Бургас 100 40 10 150
21-22 Иван Веселинов Люцканов НПМГ София 100 40 10 150
23 Мирослав Огнянов Ганчев Шумен 100 40 2 142
24 Мая Станимирова Лекова СМГ 100 30 10 140
25 Момчил Иванов Иванов Шумен 100 30 4 134
26-29 Георги Николов Чакъров Пловдив 100 30 2 132
26-29 Боян Бойков Петров Пловдив 100 30 2 132
26-29 Иван Тодоров Тодоров Бургас 100 30 2 132
26-29 Петър Ивелинов Иванов Шумен 100 20 12 132
30-33 Стоян Георгиев Георгиев Добрич 100 30 0 130
30-33 Станимир Петров Петев Пловдив 100 30 0 130
30-33 Дейвид Илиянов Кочанов Русе ЦУТНТ 100 30 0 130
30-33 Антон Георгиев Анастасов Хасково 100 20 10 130
34-35 Станислав Запрянов Манилов СМГ 90 30 8 128
34-35 Илиян Иванов Иванов Русе ЦУТНТ 100 20 8 128
36 Стоян Николаев Денков НПМГ София 100 20 2 122
37-40 Надя Мартинова Станева София ТУЕС 100 20 0 120
37-40 Цветелина Петрова Петрова Стара Загора 100 20 0 120
37-40 Радослав Галинов Рачев Варна 100 20 0 120
37-40 Николай Георгиев Русев Бургас 100 20 0 120
41 Ивайло Андреанов Енчев Шумен 100 10 0 110
42-44 Огнян Деянов Генчев Шумен 100 0 0 100
42-44 Мартин Валериев Иванов Варна 100 0 0 100
42-44 Боян Антонов Желязков Казанлък 100 0 0 100
45-46 Тихомир Милков Тодоров Русе ЦУТНТ 90 0 0 90
45-46 Велина Иванова Ташева Ямбол 60 30 0 90
47 Георги Петров Бойваленков СМГ 0 70 0 70
48-51 Борислав Светлозаров Дойчев Стара Загора 0 0 0 0
48-51 Филип Стефанов Фиданов Перник 0 0 0 0
48-51 Мануел Емилов Радев  Перник 0 0 0 0
48-51 Георги Александров Тодоров Хасково 0 0 0 0
Комисия:
Председател: проф. дмн Стоян Капралов  
доц. д-р Красимир Манев  
доц. д-р Каталина Григорова  
н.с. Емил Келеведжиев  
гл.ас. Бисерка Йовчева  
гл.ас. Пламенка Христова  
ст. ас. Младен Манев