Izbori za narodni predstaviteli, 17.06.2001 g.

Svobodna kooperativna partiya

spored izvarshenite ot RIK do 17 may 2001 g. registratsii na kandidatski listi (trite imena i data na razhdane) i korektsii do 14 yuni 2001 g.
Izbiratelen rayon 01. Blagoevgrad
1. Svetoslav Atanasov Vlahov 29.10.1955
2. Violeta Ivanova Dokuzova 12.05.1947
3. Maryan Ivanov Bikov 26.01.1967
4. Iren Dimitrova Grahovska 29.09.1958
5. Emiliya YUliyanova Tushinova 27.04.1962
6. Stoyanka Stefanova SHTereva 17.04.1969
7. Ivo Nikolov Zoykov 21.08.1971
8. Aneta Vasileva Yovkova 08.10.1944
9. YUliyan Krasimirov Tushinov 06.11.1977
Izbiratelen rayon 02. Burgas
1. Mariya Eneva Mineva 06.01.1950
2. Dimitar Georgiev Dimitrov 21.07.1940
3. Valentin Georgiev Stoyanov 06.10.1937
Izbiratelen rayon 03. Varna
1. YUliyan Krasimirov Tushinov 06.11.1977
2. Ivan Iliev Ivanov 18.03.1961
Izbiratelen rayon 04. Veliko Tarnovo
1. Milen Asenov Krastev 11.02.1976
2. Ivan Veselinov Kosev 29.01.1953
3. Stanislav Ivanov Stanev 20.08.1968
Izbiratelen rayon 05. Vidin
1. Evgeni Manolov Antonov 25.02.1979
2. Mariya Petrova Stoimenova 12.01.1940
3. Silviya Nachkova Petrova 21.09.1953
Izbiratelen rayon 06. Vratsa
1. Ferdinand Stefanov Mitev 08.10.1936
2. Maya TSvetanova Miteva 10.05.1964
3. Daniel Dimitrov Milchev 22.05.1979
4. Ivo Penchev Mitev 25.05.1956
5. Nikolay Radoev Stavrev 16.09.1958
Izbiratelen rayon 07. Gabrovo
1. Andrian Pavlov YAnakiev 24.11.1962
2. Galin Krasimirov Petkov 11.02.1975
3. Sonya Krasimirova Petkova 11.07.1976
Izbiratelen rayon 08. Dobrich
1. Iva Todorova Borisova 08.07.1950
Izbiratelen rayon 09. Kardzhali
1. Valentina Videnova Adirkova-Georgieva 09.03.1960
2. Slavka Kirilova Markova 22.05.1961
3. Nikola Anastasov Kalaydzhiev 26.06.1936
Izbiratelen rayon 10. Kyustendil
1. Rositsa Stoyneva Borisova 08.08.1964
2. Ivan Donev Yosev 28.12.1942
3. Emil Istilianov Peychev 23.08.1955
4. Stoil Georgiev Stoyanov 08.02.1941
Izbiratelen rayon 11. Lovech
1. Sashka Kirilova Karapancheva 29.08.1965
2. Dimitar Hristov Todorov 13.11.1969
3. Milen Asenov Krastev 11.02.1976
Izbiratelen rayon 12. Montana
1. Mariya Petrova Stoimenova 12.01.1940
2. Evgeni Manolov Antonov 25.02.1979
3. Ventseslav Lozanov Markov 14.04.1973
Izbiratelen rayon 13. Pazardzhik
1. Emil Iliev Markov 26.09.1949
2. Emiliya YUliyanova Tushinova 27.04.1962
Izbiratelen rayon 14. Pernik
1. Nikolay Videnov Iliev 18.03.1963
2. Plamen Iliev Petrov 28.07.1974
3. YUlian Dimitrov Tumbarski 11.02.1977
Izbiratelen rayon 15. Pleven
1. Vasil Iliev Ushev 12.10.1951
2. Valentin TSvetanov Mitov 17.05.1972
3. Anibal Radichev Radichev 16.06.1944
Izbiratelen rayon 16. Plovdiv grad
1. Angel Ninov Hristov 02.07.1944
2. YUlian Dimitrov Peyuv 10.07.1970
3. Daniel Dimitrov Milchev 22.05.1979
Izbiratelen rayon 17. Plovdiv okrag
1. Ivan Atanasov Vuldzhev 27.07.1973
2. YUlian Dimitrov Tumbarski 11.02.1977
3. Eva Tomova YAnakieva 09.10.1970
Izbiratelen rayon 18. Razgrad
1. Rositsa Boyanova Tuleva 10.08.1960
2. Evgeni Stefanov Metodiev 26.03.1973
3. YUlian Dimitrov Peyuv 10.07.1970
Izbiratelen rayon 19. Ruse
1. Vasil Ivanov Rusev 06.01.1936
2. Ivan Iliev Ivanov 18.03.1961
3. Silviya Vasileva Ivanova 28.10.1973
Izbiratelen rayon 20. Silistra
1. Valentina Borisova Miteva 01.03.1944
2. Rositsa Boyanova Tuleva 10.08.1960
3. Evgeni Stefanov Metodiev 26.03.1973
Izbiratelen rayon 21. Sliven
1. Iliya Vasilev Iliev 22.12.1949
2. Atanas Ivanov Atanasov 12.05.1958
Izbiratelen rayon 22. Smolyan
1. Ivan Atanasov Vuldzhev 27.07.1973
2. Mariya Anastasova Kalaydzhieva 15.08.1937
Izbiratelen rayon 23. Sofiya 1
1. Dimitrina Nikolova Vuldzheva 18.06.1943
2. Valeri Videnov Iliev 22.05.1959
3. Anibal Radichev Radichev 16.06.1944
Izbiratelen rayon 24. Sofiya 2
1. YAnko Nikolov Simeonov 24.02.1968
2. Tina Kostadinova Ivanova 17.04.1941
3. CHavdar Ferdinandov Mitev 15.03.1969
Izbiratelen rayon 25. Sofiya 3
1. Tina Kostadinova Ivanova 17.04.1941
2. YAnko Nikolov Simeonov 24.02.1968
3. Stoeslava Gancheva Bikarska 22.09.1967
Izbiratelen rayon 26. Sofiya okrag
1. Dimitrina Nikolova Vuldzheva 18.06.1943
2. Iva Todorova Borisova 08.07.1950
3. Plamen Iliev Petrov 28.07.1974
Izbiratelen rayon 27. Stara Zagora
1. Mariya Eneva Mineva 06.01.1950
2. Borislav Angelov Makaveev 31.05.1978
Izbiratelen rayon 28. Targovishte
ne e registrirana lista
Izbiratelen rayon 29. Haskovo
1. Valentina Videnova Adirkova-Georgieva 09.03.1960
2. Slavka Kirilova Markova 22.05.1961
3. Nikola Atanasov Kalaydzhiev 26.06.1936
Izbiratelen rayon 30. SHumen
1. Paolina Pavlova Asparuhova 14.09.1975
2. Angel Trayanov Angelov 17.01.1975
Izbiratelen rayon 31. YAmbol
1. Todor Georgiev Slavov 17.08.1956
2. Ivan Manev Georgiev 02.01.1950
3. TSvetelina Dimitrova Miteva 25.11.1975

ya