Izbori za narodni predstaviteli, 17.06.2001 g.

DPS (DPS - Liberalen sayuz - Evroroma)

spored izvarshenite ot RIK do 17 may 2001 g. registratsii na kandidatski listi (trite imena i data na razhdane) i korektsii do 14 yuni 2001 g.
Izbiratelen rayon 01. Blagoevgrad
1. Arso Binkov Manov 20.03.1953
2. Syuleyman Natakov Arunov 04.10.1958
3. Nahit Dzhevdet Ziya 26.10.1951
4. Musa Dzhemal Palev 11.02.1971
5. Veneta Asenova Medarova 15.07.1965
6. Iskren Sabev Uzunov 23.08.1974
7. Verhat Osmanov Topchiev 31.12.1965
8. Atushka Sabeva Markova 16.10.1973
9. Asan Asanov Durakov 11.01.1977
10. SHekir Isa Ayan 16.07.1950
11. Fatima Ismailova Gagamova 07.06.1977
12. Iskren Albenov SHishkov 21.10.1962
13. Nataliya Rosenova Karasmilova 14.01.1974
14. Sabri Letifov Asipov 10.09.1956
15. Iliya Georgiev Smilyanov 06.12.1954
16. Kemal Mehmedov Byalev 14.01.1962
17. Dzhalil Selim Boshnak 02.08.1970
Izbiratelen rayon 02. Burgas
1. Osman Ahmed Oktay 29.08.1952
2. Nesrin Mustafa Uzun 20.08.1968
3. Ali Haka Ali 25.02.1960
4. Durhan Mehmed Mustafa 27.09.1971
5. Mitko Varbanov Dokov 12.11.1963
6. Ahmed Rashid Hasan 10.09.1956
7. Aydan Ahmedov Durmushev 27.05.1978
8. Dimitar Marinov Mihalev 29.05.1955
9. Ib Mustafa Ib 19.11.1962
10. Hasan Ali Hyusein 08.10.1973
11. SHukrie Redzheb YUzeir 12.05.1970
12. Hafise Mehmed Mehmed 28.01.1963
13. Selim Smail Isa 25.09.1965
14. Ahmed Syuleyman Gyudyulolu 04.08.1956
15. Vasil Novakov Kyosev 19.04.1957
16. Dimitar Stefanov Ivanov 09.04.1959
17. Sedrie Emurla Mehmed 12.06.1967
18. Nevin Bayramova Ramadan 15.04.1978
19. Rashid Ahmedov Ismailov 24.09.1961
20. Mehmed Kadir Hasan 23.04.1970
21. YAncho Kostov Ivanov 10.08.1955
Izbiratelen rayon 03. Varna
1. Kadir Mehmed Kadir 28.09.1966
2. Aynur Hyusein Muradalla 27.05.1974
3. Emurla Ahmed Emurla 01.10.1976
4. Erdzhan Sebaytin Ebatin 27.08.1972
5. Sando Ivanov Byanov 02.09.1965
6. Dzhanan Mehmed SHekyur 08.04.1971
7. Feamin Arifov CHeshmedzhiev 23.02.1954
8. Petya Kincheva Katelieva-Ilcheva 14.08.1973
9. Ahmed Ismailov Osmanov 07.03.1961
10. Aysel Ismetova Mustafova 25.04.1976
11. Hasan Dzheyvadov Terziev 27.05.1967
12. Ferhan YUsein Hasan 26.04.1978
13. Melek Enverova Karamehmed 18.06.1973
14. Fevzi Beydatov Aliev 16.07.1965
15. Ebazer Hyusein Ebazer 23.07.1959
16. Nurten Fikrieva SHukrieva 12.12.1970
17. Ridvan Saliev Ismailov 28.01.1979
18. Fahredin Vebat Hasan 30.03.1959
19. Enday Ismailov Ahmedov 23.11.1974
20. Erhan YAsim YAmukov 03.08.1968
21. Ali Bekirov Hasanov 04.03.1978
22. Nedred Izetov Aptulov 19.07.1969
23. Hatidzhe Mehmed CHolak 14.04.1971
24. Selvi Sabrieva Rizova 04.11.1975
25. Hamdi Bilyalov Mustafov 27.05.1944
26. Sevgi Beytieva Adilova 02.05.1968
27. Bekir Osmanov Ismailov 06.11.1970
28. Nurdzhan Ibryamova Alieva 08.02.1970
Izbiratelen rayon 04. Veliko Tarnovo
1. Erdzhan Salieva Alkova 27.09.1965
2. Georgi Dimitrov Dilkov-Lorda 26.01.1946
3. Laska Georgieva Mincheva 12.01.1942
4. Stanyu Marinov Tanev 17.01.1956
5. Ismail Mustafa CHakar 09.04.1957
6. Elina Lyudmilova Aleksandrova-Dimitrova 08.04.1962
7. Plamen Minkov Kirilov 06.02.1963
8. Nigyar SHukrieva SHukrieva 27.02.1976
9. Alime Mehmedova Mehmedova 31.07.1977
10. Melika Oguzova Stezherlieva 23.08.1953
11. Ali Mahmudov Mahmudov 30.09.1968
12. Sabrie Ismailova Ahmedova 13.03.1966
Izbiratelen rayon 05. Vidin
1. Dimitar Petrov TSvetkov 14.08.1939
2. TSana TSokova Borisova 31.10.1949
3. Rozalin Milifonov Stanev 19.10.1977
4. Bozhana Ivanova Mladenova 05.01.1950
5. Gergana Vladimirova Slavcheva 18.04.1978
6. Valeri Slavchev Parvanov 12.01.1952
7. Ivaylo Georgiev Nikolov 09.03.1977
8. Radko Lyubenov Mitkov 16.12.1969
Izbiratelen rayon 06. Vratsa
1. Radoslav Petrov Peshleevski 09.06.1942
2. Iliya Trifonov Kostov 15.01.1972
3. Rumen Nikolov Georgiev 19.04.1969
4. Plamen Hristov Pavlov 04.11.1965
Izbiratelen rayon 07. Gabrovo
1. Fikret Aliman Abaz 25.03.1957
2. Racho Dimitrov Rachev 17.07.1950
3. Radostina Anzhelova Markova 24.10.1979
4. Ahmed Mustafov Ahmedov 22.03.1977
Izbiratelen rayon 08. Dobrich
1. Ahmed Demir Dogan 29.03.1954
2. Kasim Ismail Dal 17.10.1962
3. Ahmed YUsein YUsein 17.09.1948
4. Ramadan Bayram Atalay 12.04.1957
5. Dzhevdet Ibryam CHakarov 08.08.1960
6. Erdinch Iliyaz Hadzhiev 10.05.1961
7. Mustafa Sali Karadaya 08.05.1970
8. Gyursel SHerif Karnak 04.07.1966
9. Hamza Veliev Aliev 10.03.1944
10. Behra Riza Mehmedova 08.05.1957
11. Nesrin Hyusein Ali 27.09.1973
12. Nurhayat Nyufel Izet 04.05.1969
13. Kemal Sebaydin Asan 29.08.1973
Izbiratelen rayon 09. Kardzhali
1. Remzi Durmush Osman 12.02.1964
2. Lyutvi Ahmed Mestan 24.12.1960
3. YUnal Tasim Tasim 22.05.1962
4. Ismet YAsharov Saraliyski 07.06.1956
5. Mehmed Mehmed Dikme 27.02.1966
6. Rasim Musa Seidahmed 01.12.1955
7. Hasan Azis Ismail 16.04.1969
8. SHukran Kyazim Idriz 07.10.1969
9. YUsein Fahri Solak 19.05.1973
10. Hasan SHukri Mehmed 22.04.1971
Izbiratelen rayon 10. Kyustendil
1. Nina Dimitrova Moret 14.10.1961
2. Yordan Kirilov Milanov 05.02.1964
3. Traycho Draganov Yordanov 26.03.1952
4. Valentin Nikolov Spasevchev 12.03.1954
5. Elena Zdravkova Trichkova 25.11.1968
6. Nikola Vladimirov Nikolov 03.11.1935
7. Mihail Dimitrov Kolarski 12.02.1944
8. Vasil Asparuhov Tatarski 14.02.1943
9. Hristo Borisov Musterov 01.04.1953
10. Andrey Valentinov Velinov 18.01.1978
Izbiratelen rayon 11. Lovech
1. Stanislav Nikolov Filipov 26.12.1959
2. Denis Asenov Denisov 19.03.1964
3. YUnal Dzhelalov Mastanov 22.11.1962
4. Veneta Georgieva Venkova 21.12.1961
5. Andrey SHTerev Atanasov 17.07.1955
6. Veselin Marinov Aleksiev 05.07.1956
7. Vasil Georgiev Stefanov 25.06.1950
8. Miladin Aleksandrov Mihnev 15.03.1945
Izbiratelen rayon 12. Montana
1. Gencho Kolchov Linkov 26.05.1969
2. Eney Georgiev Gergov 03.11.1963
3. Valeri Borisov Kamenov 10.07.1963
4. Miglena Donchova Georgieva 24.06.1975
5. Georgi Ivanov Stoyanov 15.06.1955
6. Kameliya Aleksandrova Lazarova 29.01.1966
7. Dancho Yordanov Panayotov 04.03.1950
Izbiratelen rayon 13. Pazardzhik
1. Dzhevdet Ibryam CHakarov 08.08.1960
2. Nedzhat Ahmed Kehayov 22.01.1958
3. Rusko Yosifov Ruskov 02.01.1958
4. Ahmed Ismet Hadzhiyski 11.03.1967
5. Zehra Mustafa Alish 20.03.1965
6. Snezhanka Mihaylova Veleva 11.03.1955
7. Redzhep Ahmed Molaahmed 03.06.1948
8. Asan Musa Kepchelyuv 06.04.1961
9. Ali Asanov Burnusuzov 03.02.1953
10. Elisaveta Sergeeva CHavusheva 07.01.1978
11. Mustafa Redzheb Dzhambaz 18.08.1972
12. Ibrahim Mehmed Mandradzhi 23.05.1969
13. Kyamil Mehmed Aliman 26.12.1965
14. YUliya TSankova Dospatska 19.11.1977
15. Ismet Redzhep Babuchi 30.12.1961
16. Mehmed Dzhemili YAshar 02.09.1966
17. Mitko Naydenov Todorov 29.09.1957
18. Dimitar Ivanov Karabatakov 02.10.1926
Izbiratelen rayon 14. Pernik
1. Venka Gerasimova Prokopieva 13.11.1951
2. Rosen Zlatanov Vladimirov 02.04.1967
3. Valentina Petrova Sandeva-Yosifova 12.10.1969
4. Dafina Vasileva Gancheva 19.08.1950
5. Plamen Georgiev Svetozarov 07.10.1957
6. Mariya Georgieva Pamukchieva 11.12.1958
7. Emiliya Stefanova Petrunova 18.02.1956
8. Hristo Petrov Pachnikov 04.03.1951
9. Daniela Dimitrova Vladimirova 01.02.1969
10. Lyubka Slavcheva Kokalova 19.07.1952
Izbiratelen rayon 15. Pleven
1. Idzheral Mehmedov Hasanov 13.02.1954
2. Sevdzhan Syuleymanova Aledzhikova 04.08.1967
3. Varban Stanev Marinov 23.02.1962
4. Nuraydin Efrailov Rizaev 26.08.1977
5. Sibin Angelov Mihaylov 01.03.1957
6. Turgay Kemalov Dzhavidov 24.03.1968
7. Albert Aleksandrov Mihaylov 09.12.1967
8. Aysel Dzhevdinova Alieva 17.06.1978
9. Roza YUlieva Arsova 02.06.1955
10. Emi Binkova Madzharova 17.10.1976
11. Milena Yosifova Veleva 26.04.1950
12. Meliha Feimova Zenolova 19.11.1968
13. YUzdzhan Remziev YUseinov 28.06.1967
14. Mesut Baitov Ramushev 07.04.1970
15. Ani Iliyanova Metodieva 19.04.1980
16. Vanya Yolova Mancheva 30.01.1980
17. ZHenya Banova Manusheva 20.08.1977
18. Erol Stalinov Sashev 10.01.1970
19. Zahari Nikolov Aleksiev 30.07.1948
Izbiratelen rayon 16. Plovdiv grad
1. Gyursel Dzhelilov Aliev 20.06.1961
2. Ester Nisim Aronson 04.02.1946
3. Roberto David Baruh 17.03.1955
4. Nuri Eyub Adem 06.06.1976
5. Vasko Stefanov Manov 10.06.1966
6. Ilhan YAsharov Asanov 24.08.1959
7. Kiril Angelov Genov 27.08.1969
Izbiratelen rayon 17. Plovdiv okrag
1. Fikret Hyudaetov SHabanov 30.05.1964
2. Rustem Hasan Murad 23.02.1956
3. Faik Ahmedov CHaushev 24.01.1974
4. Rafet Ahmedov Ahmedov 10.04.1955
5. Erhan SHaban Safi 02.03.1976
6. Metin SHaban Kyoryumer 16.09.1970
7. Kerime Redzheb Myumyun 04.09.1975
8. Ali Bekir Kyuchyuk 04.12.1976
9. Nevin Mehmedova CHausheva 16.12.1977
10. Tundzhay Ramadan Moraliev 17.06.1974
11. Myumyun Ismail Aledzhik 13.12.1954
12. Nezhdet Kemal Hadzha 06.05.1946
13. Dzhemil Ahmed Karaali 09.12.1976
14. Nayme Ramadanova Alieva 30.03.1974
15. Kemal Syuleyman Rashid 01.06.1975
16. Mehmed Said Saidhodzha 20.04.1952
17. Martin Martinov Dzhindzhev 18.09.1967
18. Todorka Makaveeva Dechevska 03.06.1967
19. Safet Salimehmed Halibryam 26.02.1951
Izbiratelen rayon 18. Razgrad
1. Emel Etem Toshkova 04.03.1958
2. Hasan Ahmed Ademov 24.01.1953
3. Sevdzhan Mustafov Sadkaev 01.04.1969
4. Nedim Ibryamov Mustafov 04.04.1969
5. Ibrahim Halilov YAhov 23.08.1956
6. Sadak Ibrahim Alchev 09.01.1960
7. Nedzhat Hasanov YAkubov 12.10.1953
8. Behchet Rufat Syuleyman 05.09.1957
Izbiratelen rayon 19. Ruse
1. Ramadan Bayram Atalay 12.04.1957
2. Byurhan Iliyazov Abazov 17.06.1965
3. Aydan Sabriev YUseinov 15.09.1953
4. Sali SHukriev Saliev 20.05.1954
5. SHeynur Meysud Eyub 21.11.1965
6. Reyhan Ibadula Ablekim 30.10.1966
7. Halmiya Enverova CHausheva 27.03.1960
8. Okshan Vadetova Demirova 01.09.1978
9. Beysin Ahmed Ahmed 28.01.1969
10. Baki Basri Solak 18.09.1965
11. Rafet Nazif Feim 17.07.1953
Izbiratelen rayon 20. Silistra
1. Kemal Eyup Adil 06.02.1952
2. Hyusein Niyazi CHaush 29.11.1963
3. Atanas Savov Krastev 21.02.1958
4. Filiz Hakaeva Hyusmenova 10.06.1966
5. Dzhevat YAshar Mehmed 05.03.1965
6. Fevziya Niyazi Uzun 21.11.1955
7. Hyusein Mutalib Hamdi 04.06.1967
8. Taner Zakir Mahmud 19.10.1971
Izbiratelen rayon 21. Sliven
1. TSvetelin TSanov Kanchev 05.07.1967
2. Erdinch Talyut Atay 28.05.1964
3. Zlatko Mladenov Marinov 08.04.1946
4. Teka Ismail Onbash 08.02.1956
5. Nedzhmi Osman Ahmed 29.05.1971
6. Hamide Hasanova Mollova 13.11.1964
7. Rosen Asenov Kamenov 18.12.1952
8. Boris Andonov Ivanov 23.04.1967
9. Toma Asenov CHaushev 15.11.1953
10. Atanas Georgiev Sakelarov 20.07.1962
11. Ivan Kosev ZHerkov 30.03.1953
12. Vladimir Nikolov Martinov 02.03.1977
Izbiratelen rayon 22. Smolyan
1. Bayryam Idriz Al Kerim 12.05.1956
2. Atanas Atanasov Milev 01.05.1961
3. Nezife YUsuf Hadzhi 20.10.1957
4. Sergey Rosenov Kamberov 05.03.1965
5. Muzafer Ahmedov Ahmedov 17.01.1975
6. YUlie Mehmedova SHehova 16.04.1958
Izbiratelen rayon 23. Sofiya 1
1. Evgeni Ivanov Savchev 21.05.1964
2. Elisaveta Ivanova Mehmed 19.08.1954
3. Dzhansaran YUsein Hodzhadzhik-Pelova 09.10.1946
4. Kenan Duran Rahim 14.03.1976
5. Marina Deyanova Petkova-Ivanova 02.01.1958
6. Margarita Ilieva YAnakieva 08.02.1952
7. Nikolay Stoychev Dimitrov 19.09.1972
8. Ivan Toshev Ivanov 15.03.1946
9. Muharrem Tahsinov Abdurahimov 06.10.1929
10. Galin Marinov Manchev 16.09.1971
11. Ridvan Ridvanov Belyov 14.04.1980
12. Erdinch Dzhamal Karaahmed 02.12.1979
13. SHirin Sabri Ismail 13.05.1964
14. Ignat Stamenkov Tomanov 17.10.1947
Izbiratelen rayon 24. Sofiya 2
1. Rumen Petrov Danov 27.04.1956
2. Georgi Stanchev Dimitrov 10.09.1961
3. Rumen Ivanov CHakarov 09.05.1950
4. Kancho Pavlov Bokov 02.07.1948
5. Vanya Trayanova Stoyanova 24.08.1960
6. Eleonora Krumova Predeva 19.06.1946
Izbiratelen rayon 25. Sofiya 3
1. Stoyan Genchev Stoyanov 13.06.1951
2. Nayden Nikolaev Manov 17.08.1959
3. Danail Rumenov YAnkov 08.08.1947
4. Bistra Kirilova Andreeva 24.06.1954
5. Siril Kaoneuloaso Iyudzhi 30.12.1952
6. Dzhevdet Mustafov Sinekov 21.01.1963
7. Petya Dimitrova TSvetkova 10.08.1961
8. Vasil Markov TSvetkov 09.02.1953
9. Iliya Stoyanov Iliev 31.12.1955
10. Mustafa YUsni Zankov 13.04.1941
11. Pavel Kanchev Bokov 26.01.1976
12. Gyuner Halil Hakka 12.07.1974
13. Valya Petrova TSvetanova-Becheva 22.02.1954
14. Tatyana Ivanova Dimitrova 05.07.1968
15. Anna Bogdanova Yordanova 29.10.1944
16. Fatima Ismailova Gagamova 07.06.1977
Izbiratelen rayon 26. Sofiya okrag
1. TSvetelin TSanov Kanchev 05.07.1967
2. Dimitar Ivanov Bonev 29.04.1961
3. Marin Ivanov Georgiev 27.11.1966
4. Kancho Pavlov Bokov 02.07.1948
5. Boyka Angelova Kichukova 11.07.1963
6. Tenyu Todorov Delchev 24.05.1951
7. Yordan Georgiev Peychev 18.01.1953
8. Krasimir Borisov Angelov 03.08.1972
9. Dimcho Dimitrov Sotirov 26.04.1962
10. Ivan Kosev ZHerkov 30.03.1953
11. Georgi Traykov Georgiev 19.01.1965
Izbiratelen rayon 27. Stara Zagora
1. Angel Ivanov Marin 08.01.1942
2. Mehmed Osman Mehmed 07.02.1963
3. Dimitar Minchev Minchev 14.11.1959
4. Sevdie Mehmed CHuka 04.03.1973
5. Sunay Redzhep Hadzha 17.08.1967
6. Hyusein Hasan Enger 19.11.1962
7. Ahmed Remzi Dervish 15.12.1966
8. Azis Ali CHanak 26.12.1967
9. Radostin Mihaylov Velev 19.07.1975
10. Gyulezar Dzhevat YAshar 23.01.1961
11. Hyusein Asanov YUseinov 05.12.1970
12. Orhan Kemalov Asanov 14.02.1972
13. Ahmed Ahmed Ali 21.01.1956
14. Sebatin Ahmed Ahmed 21.09.1949
15. Ibrahim Moharem Ali 07.06.1978
16. Salim Myumyun Aptikadir 04.12.1938
Izbiratelen rayon 28. Targovishte
1. Kasim Ismail Dal 17.10.1962
2. CHetin Hyusein Kazak 29.07.1972
3. Behchet Ibrahim Kerim 04.12.1964
4. Metin Hyusein Kazak 29.07.1972
5. Tuncher Mehmedov Kardzhaliev 03.07.1969
6. Gyonyul Behchetova Osmanova-Rasimova 22.09.1973
7. Sevim Myustedzheb Ali 14.03.1973
8. Mehmed Mustafov Palazov 19.11.1959
Izbiratelen rayon 29. Haskovo
1. Mustafa Zinal Hasan 29.09.1960
2. Myumyun Ali Iskender 18.02.1966
3. Mehmed YUmer Ataman 12.01.1970
4. Muhlis Fariz Serbest 28.11.1969
5. Ershan Ahmed SHukri 05.02.1964
6. Mladen Ivanov Ivanov 01.05.1957
7. Orhan SHaban Myumyun 15.09.1972
8. SHukri SHukri Turgut 01.05.1959
9. Dzhevdet Rushid Halil 28.05.1954
10. Madzhid Redzheb Mandadzha 17.07.1974
11. Velcho Rosenov Hristov 18.12.1962
12. Ali Osman Serbest 23.02.1960
13. Sevginar YUsuyu Kamber 16.12.1969
14. TSanko Asenov Dyulev 10.04.1963
15. Tyurkyan Myumyunali Feim 10.12.1975
Izbiratelen rayon 30. SHumen
1. YUnal Said Lyutfi 08.04.1944
2. Naim Ilyaz Naim 03.11.1973
3. Ismail Ismail Mehmed 19.03.1957
4. Dilber Mehmed Mehmedali 21.12.1962
5. Berkant Kadir CHaush 02.03.1968
6. Kadir Nazif Hasan 25.10.1972
7. Feim Mehmed Nasaf 22.02.1964
8. Ahmed YAhov Ahmedov 14.11.1957
Izbiratelen rayon 31. YAmbol
1. Nikolay Nikolov Ninov 13.03.1961
2. Iliya Todorov Ivanov 30.04.1971
3. Memed Ahmed Ali 21.01.1956
4. Irina Zlateva Dimitrova 14.12.1957
5. Anastas Panayotov Hlebarov 10.11.1945
6. Aydan Murad Ahmed 11.09.1958
7. Veneta Angelova Kolusheva 17.10.1955
8. Stoyan Yovchev Stoyanov 02.12.1966
9. Veselin Tenev Valchev 13.03.1955
10. Misho Georgiev Ivanov 16.02.1948

ya