Izbori za narodni predstaviteli, 18.12.1994 g.

Sayuz na demokratichnite sili


Izbiratelen rayon 01. Blagoevgrad
1. Filip Dimitrov Dimitrov
2. Spas Simeonov Dimitrov
3. Ivan Petrov Budimov
4. Anatoliy Metodiev Velichkov
5. Veselin Metodiev Malamov
6. Rositsa Georgieva Totkova
7. Iliyan Strahilov Popov
8. Dimitar Simeonov Dokuzov
9. Rumen Georgiev Kalaydzhiev
10. Antoaneta Nikolova Kozhuharova

Izbiratelen rayon 02. Burgas
1. Stoyan CHilov Raychevski
2. Nikola Stoilov Katsarski
3. Krasimir Atanasov Momchev
4. Krasimir Donchev Karakachanov
5. Toshka Hristova Nedkova
6. Mincho Kalchev Koralski
7. Todor Mihaylov Peev
8. Dimitar Dobrev Nikolov
9. ZHivko Dimitrov Nechev
10. Georgi Petrov Minchev
11. Angel Dimitrov Bozhidarov
12. Tanyo Genkov CHakarov
13. Biser Atanasov Atanasov

Izbiratelen rayon 03. Varna
1. Aleksandar Yordanov Aleksandrov
2. Aleksandar Dimov Bozhkov
3. Vladimir Todorov Abadzhiev
4. Blagoy Nikolaev Dimitrov
5. Dimo Georgiev Gyaurov
6. Dimitar Georgiev ZHelev
7. Petar Todorov Todorov
8. Georgi Georgiev CHervenkov
9. Slaveyko Todorov Kondov
10. Petar Lyubomirov Ovcharov
11. Marin ZHekov YAnkov
12. Georgi Stoyanov YAnev
13. Stoyan Dimitrov Keremedchiev
14. Mariya Svetlozarova Braynova
15. Petko Stoychev Dzhambazov
16. Dimitar Petrov Boyanov
17. Aleksey Vladimirovich Solovyov

Izbiratelen rayon 04. Veliko Tarnovo
1. Nadezhda Nikolova Mihaylova
2. Vasil Stoyanov Gotsev
3. TSvetan Ivanov Dimitrov
4. Kamen Kostov Kostadinov
5. Daniela Strahilova Lalovska
6. Yordan Filipov Avramov
7. Pavel Stoyanov Pavlov
8. Mladen Petrov Minkov
9. Yordan Ivanov Angelov
10. Yordan Marinov Marinov

Izbiratelen rayon 05. Vidin
1. Petar Stefanov Stoyanov
2. Emil YAnakiev Kapudaliev
3. Boyan Petrov Velkov
4. Stefan Iliev Nikolov
5. Nelka Kirilova Kaneva
6. Aleksandar Kirilov Haralambiev
7. Emil Todorov Lilov
8. Dancho Yordanov Panayotov

Izbiratelen rayon 06. Vratsa
1. Ivan Kirilov Stanchev
2. Ivan Zapryanov Glushkov
3. Iliya Petrov Petrov
4. Violeta TSvetanova Atanasova
5. Nikolay Veselinov Kostov
6. Pelagiya Hristova TSoneva
7. Nacho Dimitrov Mitev

Izbiratelen rayon 07. Gabrovo
1. TSonyo Georgiev Botev
2. Svetlana Grigorova Dyankova
3. Miroslav Kirilov Karastoyanov
4. Krastyo Ivaylov Pastuhov
5. Stefan Ivanov Ludev
6. Iliya Andreev CHerkezov
7. Lyubomir Dimitrov Trifonov
8. Svetlana Hristova Boncheva
9. Ivanka Mincheva SHTarbanova

Izbiratelen rayon 08. Dobrich
1. Aleksandar Dimov Bozhkov
2. Ivelin Ivanov Markov
3. ZHanina Petrova Kalinkova
4. Krasimir Nikolov Krachmarov
5. Plamen Stoyanov Stoyanov
6. Nikola Petrov Bogdanov
7. Emil Aleksandrov Buyukliev

Izbiratelen rayon 09. Kardzhali
1. Asen Yordanov Agov
2. Blagoy Atanasov Kalamov
3. Simeon Spirov Hadzhipanteleev
4. Nikolay Petrov Gatsev
5. Plamen Ivanov Ivanov
6. Pencho Kamenov Zapryanov

Izbiratelen rayon 10. Kyustendil
1. Loreta Metodieva Nikolova
2. Evgeniy Peykov Ekov
3. Angel Vasilev Bayraktarski
4. Stoyan Petrov Stoyanov
5. Valentin Raychev Blagoev
6. Raynichka Evtimova TSvetanova-Toneva
7. Izabela Kirilova Radkova
8. Dragan Georgiev Bobev
9. Petranka Georgieva Zareva

Izbiratelen rayon 11. Lovech
1. Evgeniy Stefanov Mihaylov
2. Nelson Moksev Nenov
3. Botyo Peychev Peychevski
4. Petya Naydenova Ivanova
5. Dimcho Dimitrov TSanov
6. Vasil Markov Markov

Izbiratelen rayon 12. Montana
1. Petar Stefanov Stoyanov
2. Yordan Vasilev Yordanov
3. Nikolay Ignatov Arsenov
4. Lilyana Tomova TSvetanova
5. Iliya Aleksiev Stoilov
6. Plamen Ivanov Markov
7. Mladen Ivanov Nakov
8. Spas Efremov Krivoshiyski
9. Petar Kostov Kostov

Izbiratelen rayon 13. Pazardzhik
1. Ekaterina Ivanova Mihaylova
2. Mihail Rashkov Mihaylov
3. Ivan Hristov Dimitrov
4. Mihail Georgiev Bayganov
5. Gyursel Dzhalilov Aliev
6. Atanas Dimitrov Donchev
7. Angel Stefanov Levashki
8. Spas Angelov Tashev
9. Petar Georgiev Kalvachev
10. Aleksandar Georgiev Urumov

Izbiratelen rayon 14. Pernik
1. Vasil Nikolaev Mihaylov
2. CHarodey Petrov CHernev
3. Slavka Spasova Petrova
4. Aleksandar Georgiev Peychev
5. Radenko Nikolov Presolski
6. Lyubomir Dimitrov Mihov
7. Georgi Yordanov Donev

Izbiratelen rayon 15. Pleven
1. Yordan Georgiev Sokolov
2. Dyanko Georgiev Markov
3. Ivan Georgiev Gazdov
4. Bozhko Ichev Katsarski
5. Vasil Bogdanov Vasilev
6. Nikolay Hristov Barov
7. Teodosiy Stefanov Simeonov
8. Mihail Levov Ognyanov
9. Ivan Dragomirov Stoychev
10. Todor Ivanov Sotirov
11. Dimitar Hristov Dilchev
12. Zdravko Georgiev Valchev
13. Nikolay Manolov Manolov
14. Ivan TSvyatkov Dryanovski

Izbiratelen rayon 16. Plovdiv grad
1. Ivan Yordanov Kostov
2. Pavel Dimitrov SHopov
3. Grigor Kostov Malev
4. Muravey Georgiev Radev
5. Vasil ZHelyazkov Doykov
6. Vladimir Nikolov Nikolov
7. Aleksandar Georgiev Tomov
8. Dimitar Bogdanov Hadzhipetrov
9. Todor Georgiev Vachkov
10. Velislav Velichkov Velichkov
11. Vasil Dimitrov Zgurov
12. Krasimir Nikolov Obretenov
13. Georgi Dimitrov Byutyunev
14. Daniela Radeva ZHelyazkova
15. Anastas Vasilev Badev

Izbiratelen rayon 17. Plovdiv okrag
1. Konstantin Vankov Todorov
2. Ivan Milkov Kurtev
3. Ruslan Marinov Serbezov
4. Ivan Penchev Tosev
5. Nikolay Dimitrov Nalbantov
6. Georgi Dimitrov Byutyunev
7. Emanuil Krumov Ivanov
8. Dimitar Raychev Radev
9. Stoil Nikolov Kolev
10. Todor Kostov Dragolov
11. Lyubomir Dimov Kolarov
12. Todor Vasilev Iliev
13. Gencho Petrov Dakov
14. Nikolay Georgiev Petkov

Izbiratelen rayon 18. Razgrad
1. Yordan Georgiev Sokolov
2. ZHoro Mihaylov CHobanov
3. Myumyun Rafi CHitrak
4. Simeon Dimitrov Simov
5. Angel Stanev Mastanov

Izbiratelen rayon 19. Ruse
1. Stefan Antonov Sofiyanski
2. Dimitar TSonkov Ivanov
3. Stefan Marinov Stefanov
4. Teodora Vladimirova Litrova
5. Atanas Dimitrov Burov
6. Margarita ZHelyazkova Garvalova
7. Stoyan Vasilev Petrov
8. Todor Ivanov Bonev
9. Ilian Penev Ivanov
10. Milan Nikolov Marinov
11. Lyudmil TSvetkov TSenov

Izbiratelen rayon 20. Silistra
1. Stefan Antonov Sofiyanski
2. Ivan Hristov Petkov
3. Suzan Ismail Yesheli
4. TSonko Enchev Enev

Izbiratelen rayon 21. Sliven
1. Dimitar Asenov Saraivanov
2. Nasko Ivanov Atanasov
3. Todor Petrov Bobev
4. Ivan Petrov Kirov
5. Drago Yordanov Mihalev
6. Georgi Yosifov Hinov
7. Ivan Kanev Kanev
8. Hristo Lyubomirov ZHelev
9. Radko Georgiev Kesov
10. Ivan Ivanov Pamukov

Izbiratelen rayon 22. Smoln
1. Zvezdelin Vekilov Kafedzhiev
2. Dancho Kirilov Kiryakov
3. Neli YAsenova SHakova
4. Petar Nikolaev Didov
5. Hasan Ferhadov Hadzhiev
6. Nikolay Simeonov Kisyov

Izbiratelen rayon 23. Sofiya 1
1. Ivan Milkov Kurtev
2. Valentin Iliev Vasilev
3. Georgi Stefanov Panev
4. Mariyana Ivanova Lukova
5. Georgi Gervanov Ananiev
6. Ivan Ivanov Sungarski
7. Rumen Georgiev Urumov
8. Dimitar Asenov Kumanov
9. Dimitar Boyanov Kantardzhiev
10. Stoyan Ivanov Gruychev
11. Veneta Lazarova Grozdanova
12. Valentin Traykov Yordanov
13. Asen Angelov Girginov
14. Veselin Stoykov Stoykov
15. ZHivko Petrov Arnaudov
16. Spas Borisov CHukanov
17. Asen Zahariev Arsov
18. Nikola Vasilev Ruzhekov

Izbiratelen rayon 24. Sofiya 2
1. Filip Dimitrov Dimitrov
2. Svetoslav Denchev Luchnikov
3. Ivan Zapryanov Glushkov
4. Krum Dimitrov Slavov
5. Mario Ivanov Tagarinski
6. Ivan Georgiev Sotirov
7. Dimitar Simeonov Nenov
8. Georgi Atanasov Bozduganov
9. Anatoliy Mladenov Balachev
10. Aleksandar Ivanov Karaminkov
11. Nikola Dimitrov Daskalov
12. Ivan Nikolov Kradlekov
13. ZHaklin Vaklush Toleva
14. Zahari Petrov Petrov
15. Georgi Petrov Petrov
16. Georgi Todorov Panov
17. Todor Borisov Patrikov
18. Aleko Konstantinov Kyurkchiev
19. Trendafil Nikolov Dimitrov
20. Dimitar Marinov Uzunov
21. Nikola Ivanov CHolakov

Izbiratelen rayon 25. Sofiya 3
1. Edvin Stefanov Sugarev
2. Nadezhda Nikolova Mihaylova
3. Georgi Benchev Karev
4. Lachezar Blagovestov Toshev
5. Vladislav Borisov Kostov
6. Svobodka Stefanova Encheva
7. Nikolay Apostolov Apostolov
8. Kiril Petrov Kovachev
9. Mariya Nikolova Boyadzhieva
10. Kiril Georgiev Stoyanov
11. Adrian Ivanov Georgiev
12. Aleksandar Ivanov Hadzhiyski
13. Veselin Dimitrov Kandimirov
14. Andreas Engibarov Andreev
15. Toma Aleksiev Ivanov
16. Metodi Kirov Spasov
17. Katin Dilchov Dilchovski
18. Nikolay Simeonov Nikolov
19. Stefan Borisov Stavrev

Izbiratelen rayon 26. Sofiya okrag
1. Vasil Stoyanov Gotsev
2. Dimitar Atanasov Stoyanov
3. Dragan Georgiev Bobev
4. Todor Venelinov YAnev
5. Petar Krastev Stoyanov
6. Kiril Milenkov Vandov
7. Ivan Konstantinov Kazandzhiev
8. Aleksandar Ivanov Hadzhiyski
9. Todor Ivanov Anastasov

Izbiratelen rayon 27. Stara Zagora
1. Asen Yordanov Agov
2. Dako Neykov Mihaylov
3. Sasho Nachev Stoyanov
4. Vasilka Dobreva Poplomatas
5. Zahari Dimitrov Raykov
6. Ivan Minkov Ivanov
7. Yordan Stankov Georgiev
8. Stoyanka Aleksandrova Mollova
9. Dechko Stefanov Dragiev
10. Boris Totev Markov
11. Rusi Mihaylov Nedyalkov
12. Veselin Yordanov Lazarov

Izbiratelen rayon 28. Targovishte
1. Ivan Yordanov Kostov
2. Valentin Vasilev Valkov
3. Dimitar Ivanov Abadzhiev
4. Kiril Aleksiev Smilkov
5. Zdravko Rusev Ovcharov

Izbiratelen rayon 29. Haskovo
1. Hristo Damyanov Biserov
2. Zahari Nanev ZHelyazkov
3. Ana Kirizlieva Palyonova
4. Tosho Ivanov Dimov
5. Hristo Ivanov Vasilev
6. Georgi Atanasov SHishkov
7. Stefan Mihaylov Tonev
8. Georgi Paunov Bakalov
9. Dilyan Georgiev Arnaudov
10. Kostadin Mihaylov Kalapov

Izbiratelen rayon 30. SHumen
1. Aleksandar Yordanov Aleksandrov
2. Vladimir Georgiev SHkodrov
3. ZHivko Minkov Mihalev
4. Lilyana Drumeva Radeva

Izbiratelen rayon 31. YAmbol
1. Vasil Ivanov Zlatarov
2. Ekaterina Ivanova Mihaylova
3. Petko Leonidov Tarpanov
4. Zdravko Petrov Krastev
5. TSonyo Atanasov Uzunov
6. Grozdyo Konstantinov Grozdev

ya