Списък на участниците в математическото състезание "Евр.Кенгуру" - 2006 г.
№ по ред Име, фамилия Град Училище Клас Точки
1 Виктор Пламенов Радивчев Варна СОУ"Гео Милев" 4 120
2 Жозефина Николова София 104 ОУ 4 120
3 Иван Свиленов Колев Ловеч СОУ "Тодор Кирков" 4 120
4 Ирина Анатолиева Бакърджиева Ловеч ОУ "В. Левски"" 4 120
5 Мишел Даниелов Касабов Ловеч СОУ "Тодор Кирков" 4 120
6 Момчил Павлинов Пейчев Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 120
7 Никола Касабов Добрич ХГ "Св.св.Кирил и Методий 4 120
8 Петър Любомиров Бойчев Пловдив ОУ"Душо Хаджидеков" 4 120
9 Сава Ангелов Згуров Пловдив СОУ"Св.Патриарх Евтимий" 4 120
10 Станислав Георгиев Чобанов Варна ОУ"Ч.Храбър" 4 120
11 Станислав Красимир Михнев Ловеч ОУ "В. Левски"" 4 120
12 Юлия Миленова Станчева Варна ОУ"А.Страшимиров" 4 120
13 Андрея Драгов София 7 СОУ 4 115
14 Анелия Георгиева Иванова Бургас СОУ"Петко Росен" 4 115
15 Атанас Николов Каишев Пловдив ОУ"Алеко Константинов" 4 115
16 Васил Колчев София 128СОУ 4 115
17 Велена Минкова Хаджийска Ловеч ОУ "В. Левски"" 4 115
18 Виктор Ангелов Механджийски Пловдив СОУ"Св.Патриарх Евтимий" 4 115
19 Дамян Сашев Добрич ХГ "Св.Св. Кирил и Методий" 4 115
20 Динко Динков Димитровград Ал.Константинов 4 115
21 Иван Ганчев Казанлък СОУ "Екзарх Антим I" 4 115
22 Кристян Кирилов Плевен 4 115
23 Леа-Тереза Кирилова Тенекеджиева Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 115
24 Лили Костадинова София 107 ОУ 4 115
25 Николай Стоянов София 107 ОУ 4 115
26 Николой Тодоров Янков Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 115
27 Орлин Дачев София 31 СУЧЕМ 4 115
28 Теодор Емилов Тошков Пловдив ОУ"Душо Хаджидеков" 4 115
29 Цветан Огнянов Рангелов Козлодуй СОУ "Христо Ботев" 4 115
30 Александра Лъчезарова Минкова Ловеч ОУ "В. Левски"" 4 110
31 Александър Людмил Недков Ловеч ОУ "В. Левски"" 4 110
32 Андрей Александров Андров София 41 ОУ 4 110
33 Антон Маринов Златков Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 110
34 Божидар Костадинов Георгиев Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 110
35 Борис Росенов Петров Русе ОУ "Иван Вазов" 4 110
36 Валерия Цанкова Станева Варна СОУ"А.С.Пушкин" 4 110
37 Велина Иванова София 106 ОУ "Гр.Цамблак" 4 110
38 Димитър Радев Казанлък ОУ "Св. П. Хилендарски" 4 110
39 Диян Стоянов Попов Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 110
40 Елена Росенова Чапарова Русе СОУ ЕЕ 4 110
41 Елена Стаменова Костова София НУКК Горна Баня 4 110
42 Иван Владов Янчев Пловдив ОУ"Захари Стоянов" 4 110
43 Йордан Димитров Йорданов Варна ОУ"Х.Димитър" 4 110
44 Камен Брестнички София 31СУЧЕМ 4 110
45 Катрин Крем София 107 ОУ 4 110
46 Лора Бенова София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 110
47 Михаил Дончев Плевен 4 110
48 Мария Николова Бургас ОУ" П.К.Яворов" 4 110
49 Младен Димитров Димитров Варна ОУ"З. Стоянов" 4 110
50 Моника Борисова София 34ОУ 4 110
51 Моника Иванова Хинова Русе СОУ ЕЕ 4 110
52 Никола Смолецов София 68 СОУ 4 110
53 Петер Йошков Йоцов Враца НУ "Св. Софроний Врачански" 4 110
54 Петьо Петров Жечев Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 110
55 Радослав Цветанов Цанков Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 110
56 Ралица Пламенова Димитрова Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 110
57 Симон Насър Абуаси София 55соу 4 110
58 Станислав Пашов Казанлък СОУ "Екзарх Антим I" 4 110
59 Стефан Попов София 38 ОУ 4 110
60 Стефани Николаева Генкова Русе СОУ "Христо Ботев" 4 110
61 Теодора Гендиева Цонева Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 110
62 Христиан Тихомиров Христов Русе ОУ "Любен Каравелов" 4 110
63 Христина Владимирова Бояджиева Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 110
64 Цанислав Ивайлов Симеонов Ловеч ОУ "В. Левски"" 4 110
65 Александра Иванова Стоянова В.Търново ОУ "Св.Св.Патриарх Евтимий" 4 105
66 Александрина Стефанова София 128 СОУ "Алберт Айнщайн" 4 105
67 Ангелина Спасова София 199 ОУ "Св.Ап.Йоан Богослов" 4 105
68 Андреян Стоянов Колев Ямбол ОУ "Д. Дебелянов" 4 105
69 АНТОНИЯ ЦВЕТАНОВА ГЕОРГИЕВА Монтана ІV 4 105
70 Апостол Александров Атанасов В.Търново ОУ "Бачо Киро" 4 105
71 Браян Шали София 107 ОУ 4 105
72 Вероника Емануилова Димитрова Русе СОУ "Възраждане" 4 105
73 Владислав Станиславов Станев Варна ЧОУ"Малкият Принц" 4 105
74 Георги Белчев Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 105
75 Георги Гиндев Сливен IIIОУ"Д-р Ив.Селимински 4 105
76 Георги Павлинов Георгиев Ловеч СОУ "Тодор Кирков" 4 105
77 Десислава Пламенова Жекова Русе СОУ "Христо Ботев" 4 105
78 Десислава Юриева Паликова Ямбол ОУ "Д. Дебелянов" 4 105
79 Диана Манолова София 30 СОУ 4 105
80 Диляна Георгиева Статева Пловдив ОУ"Яне Сандански" 4 105
81 Димитър Димитров Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 105
82 Димитър Манойлов Плевен 4 105
83 Елеонора Константинова Кателиева гр. Аксаково СОУ"Св.Кл.Охридски" 4 105
84 Елица Михова София 107 ОУ 4 105
85 Иван Иванов София 64 ОУ 4 105
86 Иван Стоев Димитровград Кл. Охридски 4 105
87 Ивета Николова Чампоева Русе ОУ "Отец Паисий" 4 105
88 Илия Илиянов Докторов Ловеч ОУ "В. Левски"" 4 105
89 Искрен Петров Пеев Варна СОУ"Гео Милев" 4 105
90 Йордан Теодомиров Цветков София 81 СОУ 4 105
91 Камелия Владиславова София 7мо СОУ 4 105
92 Камелия Владиславова София 7СОУ 4 105
93 Константин Александров Стойчев Добрич СОУ "Кл.Охридски" 4 105
94 Кристиян Красимиров Пенев Русе СОУ "Йордан Йовков" 4 105
95 ЛУЧИЯ ЛУКАНОВА ПЕТКОВА Монтана 4 105
96 Мария Димитрова Кожухарска Троян НУ Св. Кирил и Методий 4 105
97 Мартин Валентинов Стоянов Варна СОУ"Кл.Охридски" 4 105
98 Никола Пламенов Минков Пловдив ОУ"Алеко Константинов" 4 105
99 Никола Ташев София 109 ОУ 4 105
100 Николай Александров Лимонов София НУКК Горна Баня 4 105
101 Николай Николов София НУКК 4 105
102 Нона Спасова Плевен 4 105
103 Петранка Стефанова Кирилова Русе ОУ "Тома Кърджиев" 4 105
104 Пламен Павлинов Панайотов Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 105
105 Полина Луканова Плевен 4 105
106 Преслава Валентинова Гьонкова Плачковци ОУ"В.Левски" 4 105
107 Преслава Ивайлова Георгиева Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 105
108 Симеон Антонов Хаджикосев София НУКК Горна Баня 4 105
109 Симеон Емилов Димитров Варна СОУ"Найден Геров" 4 105
110 Симона Живкова Узунова гр. Айтос СОУ "Христо Ботев" 4 105
111 Тина Николаева Карагьозова Варна ОУ"Ч.Храбър" 4 105
112 Тодор Иванов Иванов Хасково СОУ "В. Левски" 4 105
113 Тодор Тодоров Шумен СОУ "Й. Екзарх" 4 105
114 Християна Станимирова Георгиева Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 105
115 Христо Димитров Атанасов Русе ОУ "Отец Паисий" 4 105
116 Христо Красимиров Кирилов Варна ОУ"Васил Левски" 4 105
117 Цанислав Гатев Провадия І ОУ"Хр.Смирненски" 4 105
118 АДЕЛИНА ЛЮБОМИРОВА МИЛЕНКОВА Монтана ІV 4 100
119 Алекс Николов София 18 СОУ 4 100
120 Александра Панайотова София ЧСОУ"Дрита" 4 100
121 Александър Веженов Владимиров Русе ОУ "Бр. Миладинови" 4 100
122 Александър Радков Ковачев Пловдив ОУ"Яне Сандански" 4 100
123 Александър Сашев Димитров Варна ОУ"Ст.Караджа" 4 100
124 Александър Сергеевич Кириленко Варна ЧОУ"Малкият принц" 4 100
125 Ана Томова София 21 СОУ 4 100
126 Анна Божанова София 125 СОУ 4 100
127 Анна Свиленова Илиева Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 100
128 Асен Георгиев София 145 СОУ 4 100
129 Ая Тодорова София 121 СОУ 4 100
130 Боряна Александорва Тодорова Русе СОУ "Христо Ботев" 4 100
131 Боян Арнаудов София 133 СОУ 4 100
132 Боян Асенов София 151 СОУ 4 100
133 Боян Христофоров Кушлев София НУКК Горна Баня 4 100
134 Валери Колев София 119 СОУ "М. Арнаудов" 4 100
135 Венко Методиев Иванов Кюстендил НУ 4 100
136 Веселин Станчев София 81 СОУ 4 100
137 Виктор Бояджиев Плевен 4 100
138 Виктор Евгениве Врабчев гр. Айтос СОУ "Христо Ботев" 4 100
139 Виктория Венкова Давидова Разград ОУ Никола Икономов 4 100
140 Галина Генкова Явашева Варна Аксаково 4 100
141 Георги Георгиев Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 100
142 Георги Георгиев Дизов Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 100
143 ГЕОРГИ КИРИЛОВ ЛОГОДАШКИ БАРАКОВО ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 4 100
144 Георги Стойчев Попов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 100
145 Георги Терзийски София 107 ОУ 4 100
146 Гергана Благовестова Минова Пазарджик НУ "Отец Паисий" 4 100
147 Гергана Руменова Белчева Плачковци ОУ"В.Левски" 4 100
148 Грета Петрова Радоева Силистра ОУ "Отец Паисий" 4 100
149 Давид Павлов София 104 ОУ 4 100
150 Дамян Пилков Плевен 4 100
151 Даниел Миленов Георгиев Русе СОУ "Васил Левски" 4 100
152 Даниела Емилова Нешева Враца НУ "Св. Софроний Врачански" 4 100
153 Деница Харизанова София 125 СОУ 4 100
154 Деяна Еджиева Харманли ОУ Иван Вазов 4 100
155 Дилян Цветанов Костов Русе СОУ "Възраждане" 4 100
156 Димитър Василев Ангелов Кюстендил ІІІ ОУ 4 100
157 Димитър Красимиров Костадинов Силистра ОУ "Отец Паисий" 4 100
158 Димитър Маринов Куртев Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 100
159 Димитър Николаев Гюров Варна ОУ"Васил Левски" 4 100
160 Емануил Стоянов Антонов Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 100
161 Захари Николов Бандов София 143 ОУ "Г. Бенковски " 4 100
162 Здравко Иванов Гайдаров Пловдив СОУ"Св.Патриарх Евтимий" 4 100
163 Ива Бориславова Иванова Варна ОУ"Стефан Караджа" 4 100
164 Иван Стефанов Райчев София 134 СОУ 4 100
165 Иван Тодоров Цанков Козлодуй СОУ "Христо Ботев" 4 100
166 Илона Красимирова Минчева Варна ЧОУ"Малкият Принц" 4 100
167 Искра Рачева София 81 СОУ 4 100
168 Калина Желязкова София 151 СОУ 4 100
169 Катерина Димитрова София 120 СОУ 4 100
170 Катерина Димитрова Минчева Силистра ОУ "Отец Паисий" 4 100
171 Кирил Димов Николов Бургас СОУ"Петко Росен" 4 100
172 Кремена Димитрова Василева Варна ОУ"А.Кънчев" 4 100
173 Лъчезар Светозаров Стефнов Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 100
174 Любомира Иванова Шумен НУ "И.Р. Блъсков" 4 100
175 Марина Маринова Провадия СОУ"Д.Благоев" 4 100
176 Мирослав Банков Камбурски Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 100
177 Михаил Чавдаров Велев София НУКК Горна Баня 4 100
178 Надежда Димитрова Казанлък СОУ "Екзарх Антим I" 4 100
179 Никола Емилов Богомилов Габрово НУ "Васил Левски" 4 100
180 Никола Живков Дуков Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 100
181 Николай Калинов Андреев Варна ОУ"Ангел Кънчев" 4 100
182 Нора Пламенова Габровска Дряново СОУ"М.Райкович" 4 100
183 Павел Тодоров Кишев Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 100
184 Павлена Ненова София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 100
185 Петромира Яворова Янакиева Русе ОУ "Иван Вазов" 4 100
186 Петър Ивайлов Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 100
187 Петър Русенов Петров Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 100
188 Пламен Марианов Паслиев Кърджали СОУ"Св.Кл.Охридски" 4 100
189 Пламен Орлинов Добрев Русе СОУ "Йордан Йовков" 4 100
190 Ружа Емилова Боботанова Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 100
191 Руси Тодоров Величков Силистра ОУ "Св.св. Кирил и Методий" 4 100
192 Силвана Тюфекчиева Казанлък ОУ "Георги Кирков" 4 100
193 Станислав Иванов Стаев Варна СОУ"А.С.Пушкин" 4 100
194 Стефан Златев Стефанов Търговище ІСОУ"Св.Седмочисленици" 4 100
195 Стефан Петпов Захирев Варна СОУ"Елин Пелин" 4 100
196 Стефан Теодоров Граматиков Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 100
197 Стилиян Иванов Иванов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 100
198 Теодора Филипова Плевен 4 100
199 Тимотей Стоилов Костов Русе СОУ "Олимпи Панов" 4 100
200 Тина Гюнтер Пудербах Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 100
201 Тихомира Пламенова Недялкова Ловеч ОУ "В. Левски"" 4 100
202 Тодор Димов Сливен VII ОУ "Панайот Хитов" 4 100
203 Христина Тодорова Стефанова Варна ОУ"Патриарх Евтимий" 4 100
204 Христо Петров Джахов Ловеч СОУ "Тодор Кирков" 4 100
205 Цветан Иванов Иванов Мездра ОУ "Христо Ботев" 4 100
206 Цветана Йорданова Георгиева Пловдив ОУ"Димитър Талев" 4 100
207 Цветина Георгиева Георгиева Варна ОУ"Ив.Вазов" 4 100
208 Чавдар Дончев Плевен 4 100
209 Александър Емилов Марков Видин ОУ "Св. Климент Охридски" 4 95
210 Александър Петров Добрич ОУ "Христо Ботев" 4 95
211 Александър Петров Александров Варна ОУ"Васил Априлов" 4 95
212 Ана-Мария Бадинска София 20 ОУ 4 95
213 Анастасия Антонова Андонова Варна СОУ"Гео Милев" 4 95
214 Андрей Анжело Чепилев София ЧОУ "Св. София" 4 95
215 Антон Христов Чолаков Падина ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" 4 95
216 Бетина Недялкова Шумен НУ "Княз Борис" 4 95
217 Борислава Любчова Гонева Кюстендил ІІІ ОУ 4 95
218 Боян Бойков Стефанов Пловдив ОУ"Васил Левски" 4 95
219 Боян Здравков Стойков Силистра ОУ "Иван Вазов" 4 95
220 Боян Николаев Буров Варна ЧОУ"Малкият принц" 4 95
221 Валерия Мирославова Станчева Варна ОУ"А.Страшимиров" 4 95
222 Васил Веселинов Воденичаров Русе СОУ ЕЕ 4 95
223 Велислав Генчев София 41 ОУ 4 95
224 Венета Маринова Маринова Варна СОУ"Св.Кл.Охридски" 4 95
225 Вероника Кирилова Коларска София 126 ОУ 4 95
226 Веселин Петров Стефанов Варна ОУ"П.Евтимий" 4 95
227 Виктор Пламенов Буюклиев Пловдив СОУ"Димитър Матевски" 4 95
228 Виктория Димитрова София 32 СОУ 4 95
229 Виктория Ивайлова Димитрова Русе СОУ "Йордан Йовков" 4 95
230 Владислав Венелинов Димитров Силистра ОУ "Отец Паисий" 4 95
231 Габриела Димитрова Симеонова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 95
232 Габриела Стефанова Иванова Бургас СОУ"Петко Росен" 4 95
233 Георги Станев Плевен 4 95
234 Гергана Георгиева София 119 СОУ "М. Арнаудов" 4 95
235 Глория Николаева Митева Варна ОУ"АСтрашимиров 4 95
236 Даниел Андонов София 54 СОУ 4 95
237 Данислав Иванов Плевен 4 95
238 Деан Димитров Петров Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 95
239 Делян Георгиев Добрев Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 95
240 Дидем Айдън Серкан Ардино НУ"Христо Ботев" 4 95
241 Димитър Здравков Киров Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 95
242 Дориана Недялкова Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 95
243 Евгения Владимирова Русимова София 122 ОУ "Н. Лилиев" 4 95
244 Елена Смилянова Сандански 1 ОУ"Климент Охридски" 4 95
245 Елизабет Стойчева Терзиева Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 95
246 Елина Петрова Шумен II ОУ "Д-р П. Берон" 4 95
247 Емилия Емилова Станкова Варна СОУ"Неофит Бозвели" 4 95
248 Жаклин Йорданова Йорданова Варна ОУ"Иван Вазов" 4 95
249 Желиян Станчев Цанков Дряново СОУ"М.Райкович" 4 95
250 Жорж Димитров Йорданов Варна СОУ"Кл. Охридски" 4 95
251 Ива Иванова Каварна СОУ "Ст.Караджа" 4 95
252 Иван Петров Плевен 4 95
253 Иван Филипов София 44 СОУ 4 95
254 Ивелин Свиленов Рачев Русе ОУ "Иван Вазов" 4 95
255 Иво Пламенов Радев София ЧОУ "Д-р П.Берон" 4 95
256 Йоана Стоянова София 7мо СОУ 4 95
257 Йоанна Богомилова Джидрова София НУКК Горна Баня 4 95
258 Йордан Атанасов Шумен СОУ "Й. Екзарх" 4 95
259 Йордан Емилов Андреев Видин СОУ "Л. Каравелов" 4 95
260 Йорданка Красимирова Великова Варна ОУ"Цар Симеон І" 4 95
261 Калина Димитрова Бахчеванова Ямбол ОУ "Св. Климент Охридски" 4 95
262 Карина Петрова Дикова София НУКК Горна Баня 4 95
263 Катерина Палякова София 107 ОУ 4 95
264 Кирил Иванов Куртев Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 95
265 Константин Георгиев Георгиев София НУКК Горна Баня 4 95
266 Красиян Красимиров Неделчев Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 95
267 Кристина Николаева Колодеева Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 95
268 Кристина Стойчева Христова Хасково ОУ "Св. Ив. Рилски" 4 95
269 Кристина Тинкова Чехларска Пловдив СОУ"Св.Паисий Хилендарски" 4 95
270 Кристиян Миленов Панайотов Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 95
271 Кристиян Недялков София 7мо СОУ 4 95
272 Кристиян Тодоров Караванов Варна ОУ"Ангел Кънчев" 4 95
273 Кристиян Янчев Янков гр. Айтос СОУ "Христо Ботев" 4 95
274 Лучия Георгиева София 38 ОУ 4 95
275 Мартина Русимова София 107 ОУ 4 95
276 Мирослав Тянчев Моцов Симеоновград НУ "Отец Паисий" 4 95
277 Митко Димитров Димчев Кюстендил НУ 4 95
278 МИХАИЛ РОСЕНОВ МАРКОВ Монтана ІV 4 95
279 Момчил Ивов Чернев София 41 ОУ 4 95
280 Моника Деянова Петкова Разград ОУ Васил Левски 4 95
281 Нгуен Чи Сунг София 45 ОУ 4 95
282 Никола Любенов Попов Пловдив СОУ"Св.Паисий Хилендарски" 4 95
283 Никола Момчилов Николов Смолян VІ ОУ "Иван Вазов" 4 95
284 Никола Руменов Паскалев София НУКК Горна Баня 4 95
285 Николай Малчев Добрич ОУ "Хр.Смирненски" 4 95
286 Петар Меразчиев Сливен НУ " Васил Левски" 4 95
287 Петър Петров Цолов Ловеч ОУ "В. Левски" 4 95
288 Пламена Йорданова Плевен 4 95
289 Полена Пламенова Лиляна Варна ОУ"Йордан Йовков" 4 95
290 Полина Арабаджиева София 128 СОУ "Алберт Айнщайн" 4 95
291 Радослав Славов Димитровград Кл. Охридски 4 95
292 Ралица Иванова Стратиева София НУКК Горна Баня 4 95
293 Рая Стоянова София 55 СОУ 4 95
294 Ренета Недялкова Шумен II ОУ "Д-р П. Берон" 4 95
295 Росен Тодоров Шумен СОУ "Й. Екзарх" 4 95
296 Светлозар Стоичков Шумен НУ "И.Р. Блъсков" 4 95
297 Светослав Атанасов Станков Симеоновград НУ "Отец Паисий" 4 95
298 Светослав Владимиров Светославов Русе СОУ "Йордан Йовков" 4 95
299 Симеон Ангелов София 128 СОУ "Алберт Айнщайн" 4 95
300 Симеон Андреев София 88 СОУ 4 95
301 Симона Пилева Плевен 4 95
302 Станимир Илиев София 107 ОУ 4 95
303 Станислав Николаев Димитров Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 95
304 Стефан Иванов Плевен 4 95
305 Стефан Мирославов Иванов Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 95
306 Стефани Костадинова Митева София 22 СОУ 4 95
307 Стилиян Иванов Плевен 4 95
308 ТЕОДОР АНТОНИЕВ АНГЕЛОВ Монтана І 4 95
309 Теодор Дилянов Савов Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 95
310 Теодор Милев София 107 ОУ 4 95
311 Теодора Асио Доненчева Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 95
312 Теодора Христова Гергова София НУКК Горна Баня 4 95
313 Траяна Тотева Варна ОУ "П. Евтимий" 4 95
314 Христа Мазълова Димитровград Н.Й.Вапцаров 4 95
315 Християна Кирилова Татарова София ЧОУ "Св. София" 4 95
316 Цвета Цветкова Шумен НУ "И.Р. Блъсков" 4 95
317 Цветелина Георгиева Манушкина Варна СОУ"Кл.Охридски" 4 95
318 Явор Иванов София 105 СОУ 4 95
319 Яна Маринова Маринова Варна ОУ"З. Стоянов" 4 95
320 Ясна Миндиликова София 107 ОУ 4 95
321 Аелита Петрова Спиридонова Варна СОУ "Гео Милев" 4 90
322 Александра Пламенова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 90
323 Александрина Янева Варна СОУ "П. Яворов" 4 90
324 Александър Костадинов София ЧОУ "Св. Кл. Охридски" 4 90
325 Александър Марио Спасов Варна Провадия 4 90
326 Александър Руменов Андреев Русе СОУ "Васил Левски" 4 90
327 Ани Гатева София 137 СОУ 4 90
328 Анна Попова София 21 СОУ 4 90
329 АНТОНИИ АНТОНИЕВ ГЕОРГИЕВ САМОРАНОВО ОУ"ХРИСТО БОТЕВ" 4 90
330 АНТОНИЯ ГАЛИНОВА ГАЛЕВА Монтана І 4 90
331 Антония Росенова Русева Варна ОУ"В.Друмев" 4 90
332 Атанас Велизаров Мончовски Хасково ОУ "Св. Ив. Рилски" 4 90
333 Беркай Асан Плевен 4 90
334 Бетина Цветанова Алексиева София 23 СОУ 4 90
335 Бисер Илиев Чаушев Падина ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" 4 90
336 БОГОМИЛА ХРИСТОВА КАЦАРСКА ДУПНИЦА ОУ"ЕВЛОГИ ГЕОРГИЕВ" 4 90
337 Божидар Здравков Петков Карнобат СОУ"Св.св.Кирил и Методий" 4 90
338 Борис Николаев Колев Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 90
339 Борислав Иванов Иванов Варна СОУ"Неофит Бозвели" 4 90
340 Боряна Максимова Максимова София 41 ОУ 4 90
341 Боян Владиславов Русинов Попово ОУ "Никола Й. Вапцаров" 4 90
342 ВАЛЕНТИНА ИВАНОВА КЬОСЕВА ДУПНИЦА ОУ"НЕОФИТ РИЛСКИ" 4 90
343 Васил Иванов Цветанов Бургас ОУ"Св. княз Борис І " 4 90
344 Василена Георгиева Пончева Пловдив ОУ"Райна Княгиня" 4 90
345 Веселин Даниелов Трифонов Русе ОУ "Иван Вазов" 4 90
346 Виктор Боянов Минков Видин ОУ "Иван Вазов" 4 90
347 Виктор Димчев Маджаров Бургас ОУ"Васил Априлов" 4 90
348 Виктор Свиленов Георгиев Варна ОУ"З. Стоянов" 4 90
349 Виктория Ангелова София 125 СОУ 4 90
350 Виктория Вичева Провадия ІІ ОУ"Иван Вазов" 4 90
351 Виолета Руменова Георгиева Русе СОУ "Христо Ботев" 4 90
352 Виолета Стоянова Готева Пазарджик НУ "Никола Фурнаджиев" 4 90
353 Виолина Ивайлова Жекова София 81 СОУ 4 90
354 Владимир Ангелов София НСОУ 4 90
355 Габриела Иванова Сливен VIII ОУ "Юрий Гагарин" 4 90
356 Георги Димов Иванов Кърджали СОУ "П.Р.Славейков" 4 90
357 Гергана Димитрова Димитрова Ямбол ОУ "П. Р. Славейков" 4 90
358 Гергана Радева Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 90
359 ГРИГОР ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ Монтана ІІ 4 90
360 Дайана Енчева Добрич ОУ "Хр. Смирненски" 4 90
361 Дамян Любомиров Добрев Силистра ОУ "Св.св. Кирил и Методий" 4 90
362 Даниел Данев Плевен 4 90
363 Даниел Тодоров София ЧОУ "Св. Кл. Охридски" 4 90
364 Даяна Стоянова Стоянова с. Червена вода - Рс ОУ "Христо Ботев" 4 90
365 Деляна Владимирова Христова София НУКК Горна Баня 4 90
366 Деница Илиянова Дамянова Русе ОУ "Отец Паисий" 4 90
367 Деница Лъчезарова Трифонова Ловеч ОУ "В. Левски" 4 90
368 ДеницаМариянова Ковачева Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 90
369 Десислава Георгиева Чанева Карнобат СОУ"Св.св.Кирил и Методий" 4 90
370 Димитрина Детелинова Дянкова Ловеч СОУ "Св. Кл. Охридски" 4 90
371 Димитър Станев Сливен XII ОУ "Елисавета Багряна" 4 90
372 Драгомир Радойцев София 135 СОУ"Ян Амос КОМЕНСКИ" 4 90
373 Ебру Хасан Дюсеин Варна ОУ"К.Арабаджиев" 4 90
374 Елица Банкова Плевен 4 90
375 Жасмина Иванова Иванова Бургас СОУ"Петко Росен" 4 90
376 Жорж Стефанов Томов Варна ОУ"Йордан Йовков" 4 90
377 Захари Николов Сливен VII ОУ "Панайот Хитов" 4 90
378 Зорница Василева Каридкова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 90
379 Иван Илиев Сарафски София ЧОУ "Д-р П.Берон" 4 90
380 Иван Пенчев София 135 СОУ"Ян Амос КОМЕНСКИ" 4 90
381 Иван Христов Иванов Ловеч ОУ "В. Левски" 4 90
382 Иво Каранешев София 38 ОУ "Васил Априлов" 4 90
383 Йордан Тодоров Владов Габрово СОУ "Христо Ботев" 4 90
384 Калин Петров Комитов Пловдив ОУ"Душо Хаджидеков" 4 90
385 Калина Белчева София Веда 4 90
386 Камелия Спасова Георгиева София 142 ОУ 4 90
387 Катерина Деянова Ценева Варна СОУ"А.С.Пушкин" 4 90
388 Косара Боянова Ботева Габрово НУ "Васил Левски" 4 90
389 Красимир Емилов Костов В.Търново ОУ "Св.Св.Патриарх Евтимий" 4 90
390 Красимир Петров Петров с. Червена вода - Рс ОУ "Христо Ботев" 4 90
391 КРИСТИНА ГОЦОВА ДЖУРДЖИНА Монтана ІV 4 90
392 Кристиян Илиянов Илиев София 81 СОУ 4 90
393 Лусияна Иванова Димитрова Варна СОУ"Найден Геров" 4 90
394 Лъчезар Петков Казанлък ОУ "Мати Болгария" 4 90
395 Магдалена Горанова София 128 СОУ "Алберт Айнщайн" 4 90
396 Магдалена Емилова Неделова Русе СОУ ЕЕ
4
90
397 Мануел Любомиров Малешков Ловеч ОУ "В. Левски" 4 90
398 Мариела Георгиева Харманли НУ Ал. Константинов 4 90
399 Марина Томева София 30 СОУ 4 90
400 Мария Николаева Апостолова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 90
401 Мария Росенова Христова Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 90
402 Мариян Веселинов Тодоров Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 90
403 Марияна Димитрова Кънчева Русе СОУ ЕЕ 4 90
404 Марк Антонов Андонов Варна СОУ"Кл. Охридски" 4 90
405 Мартин Ивайлов Понев Габрово СОУ "Христо Ботев" 4 90
406 Мартин Колев Варна СОУ"Любен Каравелов" 4 90
407 Мартин Петров Пацов Смолян VІ ОУ "Иван Вазов" 4 90
408 Мартин Светлинов Божинов Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 90
409 Мартин Христов Христов Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 90
410 Мартина Борисова Николова Варна ОУ"Цар Симеон"-Сл.Вода 4 90
411 Момчил Яворов Петров Троян НУ Св. Кирил и Методий 4 90
412 Мрия Йорданова Йорданова София 96 СОУ "Лев Н. Толстой" 4 90
413 Нгуен Туан София 54 СОУ 4 90
414 Никола Динев София 133 СОУ "А. Пушкин" 4 90
415 Никола Николов Филипов Бургас СОУ"Петко Росен" 4 90
416 Николета Николова Добрич ХГ "Св.св.Кирил и Методий 4 90
417 Нино Веселинов Аврейски Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 90
418 Павел Каменов Неделчев Силистра ОУ "Св.св. Кирил и Методий" 4 90
419 ПАМЕЛА ДИМИТРОВА ВЪЛКОВА Монтана 4 90
420 Петър Подолински Сандански 2 ОУ"Христо Смирненски" 4 90
421 Петьо Попов Севлиево СОУ "Васил Левски" 4 90
422 Пламен Димитров Кулев Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 90
423 Радослав Валентинов Фердов Варна ОУ"Хр.Смирненски" 4 90
424 Радослав Маринов Кирилчев В.Търново СОУ "Вела Благоева" 4 90
425 Росица Грънчарова София 120 ОУ 4 90
426 Румен Данчовски Плевен 4 90
427 Руслан Дражев Петров Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 90
428 Светослав Пламенов Иванов Враца НУ "Св. Софроний Врачански" 4 90
429 Силвия Георгиева Иванова Варна ОУ"Ч.Храбър" 4 90
430 СИМОНА ПЕТЬОВА СТАВРОВА Монтана V 4 90
431 Симона Симова Сандански 1 ОУ"Климент Охридски" 4 90
432 Станислава Борисова Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 90
433 Стела Деянова Новачкова София 96 СОУ "Лев Н. Толстой" 4 90
434 Стефан Христов Пенчев Разград ОУ Васил Левски 4 90
435 Страцимир Данаилов Стоев Варна СОУ"Н.Бозвели" 4 90
436 Таня Колева Димитровград П.Славейков 4 90
437 Теодора Младенова София 128 СОУ "Алберт Айнщайн" 4 90
438 Тодор Атанасов Тодоров Варна ОУ"Х.Димитър" 4 90
439 Тодор Манов София 54 СОУ 4 90
440 Христо Йорданов Христов Хасково ОУ "Св. Ив. Рилски" 4 90
441 Христо Русев Христов Хасково ОУ "Св. Ив. Рилски" 4 90
442 Христо Хетимов София 128 СОУ "Алберт Айнщайн" 4 90
443 Айсун Рахми Сюлейман Ардино НУ"Христо Ботев" 4 85
444 Албена Пейчева Димитрова Ямбол ОУ "Св. Климент Охридски" 4 85
445 Алексан Агоп Арзуманян Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 85
446 Александра Матева София 20 ОУ 4 85
447 Александър Александров София ЧОУ"Дъга" 4 85
448 Александър Димитров Трендафилов Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 85
449 Александър Донков Сандански 4 ОУ"Св.св.Козма и Дамян" 4 85
450 Александър Иванов Сивов Бургас СОУ"Петко Росен" 4 85
451 Александър Мирков Плевен 4 85
452 Александър Симеонов София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 85
453 Ангел Антонов Монев Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 85
454 Ангел Илиев Свирков Пловдив ОУ"Димитър Димов" 4 85
455 Андрей Илиев София 81 СОУ 4 85
456 Анита Евгениева Дайновска В.Търново СОУ "Емилиян Станев" 4 85
457 Анна Ивайлова Вакрилова Бургас ОУ"Св. княз Борис І " 4 85
458 Анна Чалгънова Сандански 3 ОУ"Христо Ботев" 4 85
459 Антон Димитров Димитров Варна СОУ"Васил Друмев" 4 85
460 Атанас Димитров Димитров Пловдив СОУ"Св.Паисий Хилендарски" 4 85
461 Берч Диран Бояджиян Варна ОУ"Васил Априлов" 4 85
462 Благослав Михайлов София ЧОУ"Дъга" 4 85
463 Богдана Войнова София 104 ОУ 4 85
464 Борис Олег Иванов София 41 ОУ 4 85
465 Борис Захариев Мирчев Ардино НУ"Христо Ботев" 4 85
466 Борис Иванов Генев Варна СОУ"А.С.Пушкин" 4 85
467 Борислав Людмилов Христов Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 85
468 Борислава Ангелова Ирибозова София 2СОУ 4 85
469 Боян Красимиров Лукянов Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 85
470 Валентин Вълев Сливен V СОУ "П.Яворов" 4 85
471 Валентина Александрова Сливен II ОУ "Христо Ботев" 4 85
472 Ванеса Манолова Елин Пелин СОУ "Васил Левски" 4 85
473 Васил Павлов Добрич ОУ "Хр. Ботев" 4 85
474 Венцислав Антов София 126 ОУ 4 85
475 Венцислав Михайлов Виделов Хасково СОУ "В. Левски" 4 85
476 ВЕРГИНИЯ ВЕНЦИСЛАВОВА СИМЕОНОВА ДУПНИЦА ОУ"ЕВЛОГИ ГЕОРГИЕВ" 4 85
477 Виктория Георгиева Грозданова Ямбол ОУ "Св. Климент Охридски" 4 85
478 Виктория Савчева София 81 СОУ 4 85
479 Виктория Стоянова Каварна ОУ "Йордан Йовков" 4 85
480 Виолета Тодорова Цветкова с.Черноморец ОУ"Хр.Ботев" 4 85
481 Владимир Пламенов Петков В.Търново ОУ "Бачо Киро" 4 85
482 Владислав Чернишков София 133 СОУ "А. С. Пушкин" 4 85
483 Галина Желязкова Донева Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 85
484 Гено Иванов Таневски София 22 СОУ 4 85
485 Георги Топалов София 37 СОУ 4 85
486 Гергана Германова София 54 СОУ 4 85
487 Гергана Петрова Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 85
488 Гергана Христова Петрова Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 85
489 Глория Димитрова Добрева В.Търново СОУ "Вела Благоева" 4 85
490 Глория Драйчева Ботевград ОУ"Васил Левски" 4 85
491 Глория Николаева Николова Силистра ОУ "Отец Паисий" 4 85
492 Дамян Бойчев Бойчев Хасково ОУ "Св. Ив. Рилски" 4 85
493 Даниел Петров София 128 СОУ "Алберт Айнщайн" 4 85
494 Даниел Петров Йовчев Варна ОУ"Н.Бозвели" 4 85
495 Даниел Пламенов Пенчев Троян НУ Св. Кирил и Методий 4 85
496 Даниел Стефанов Ямбулийски Пловдив СОУ"Св.Климент Охридски" 4 85
497 Даниела Тодорова Бояджиева Силистра ОУ "Св.св. Кирил и Методий" 4 85
498 Десислава Валентинова Георгиева Русе СОУ "Олимпи Панов" 4 85
499 Десислава Минева Казанлък ОУ "Георги Кирков" 4 85
500 Диляна Атанасова Атанасова Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 85
501 Димана Неда Александрова Маркова София 41 ОУ 4 85
502 Димана Миленова Мицова Варна ОУ"Ч.Храбър" 4 85
503 Димитър Ангелов Драганов Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 85
504 Димитър Веселинов Стефанов Пловдив СОУ"Св.Софр.Врачански" 4 85
505 Димитър Красимиров Пешев Варна ОУ"А.Страшимиров" 4 85
506 Димитър Пъхнев Сандански 2 ОУ"Христо Смирненски" 4 85
507 Димо Ивайлов Кюркчиев Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 85
508 Димо Иванов Димов Варна СОУ П. Яворов 4 85
509 Добромира Лозева Димитровград Кл. Охридски 4 85
510 Драгомир Симеонов Тервел СОУ "Й. Йовков" 4 85
511 Екатерина Гринева Ламбева Русе СОУ "Васил Левски" 4 85
512 Елена Михайлова Добрич ОУ "Хр. Ботев" 4 85
513 Емил Бисеров Радославов Козлодуй СОУ "Христо Ботев" 4 85
514 Емил Николаев Димитров Ловеч ОУ "В. Левски" 4 85
515 Емилиян Росенов Михайлов Варна СОУ"А.С.Пушкин" 4 85
516 Есин Зюлкярова Юсеинова Разград ОУ Отец Паисий 4 85
517 Зарко Зарков София НСОУ 4 85
518 Златина Константинова Костенска Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 85
519 Ива Николаева Николаева Русе СОУ "Васил Левски" 4 85
520 Ивайло Пламенов Дяков Ловеч ОУ "Христо Никифоров" 4 85
521 Иван Богданов Г.Оряховица СОУ "Г.Измирлиев" 4 85
522 Иван Георгиев Георгиев Варна ОУ"А.Страшимиров" 4 85
523 Иван Колев Димитровград Кл. Охридски 4 85
524 Иван Колев Сливен НУ "Васил Левски" 4 85
525 Ивона Емилова Велинова Кюстендил НУ 4 85
526 Илиаз Ердинч Хаджиев Варна СОУ"Кл. Охридски" 4 85
527 Илиан Велев София 107 ОУ 4 85
528 Ирена Владимирова Семерджиева Ардино НУ"Христо Ботев" 4 85
529 Ирина Златанова София 107 ОУ 4 85
530 Йордан Михайловски София Веда 4 85
531 КАЛИНА ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВА Монтана ІІІ 4 85
532 Калина Иванова Дамянова Пазарджик ІІ ОУ "Стефан Захариев" 4 85
533 Камелия Каменова Николова Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 85
534 Катерина Димитрова Христова Варна ОУ"З. Стоянов" 4 85
535 Киприан Стоянов Бербатов Благоевград СОУИЧЕ "Св. Климент Охридски" 4 85
536 Кирил Кирилов Гьорев Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 85
537 Кристина Петрова Иванова Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 85
538 Кристиян Валериев Димитров Русе ОУ "Бр. Миладинови" 4 85
539 Кристофър Стойчев Савов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 85
540 Лазар Лазаров Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 85
541 Лора Стефанова Драмалиева Видин СОУ "Л. Каравелов" 4 85
542 Лъчезар Генчев Генчев Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 85
543 Любомир Емилов Добрев Кюстендил І ОУ 4 85
544 Любомир Иванов София 20 ОУ "Т.Минков" 4 85
545 Марина Ивайлова Тодорова Варна ОУ"Й.Йовков" 4 85
546 Маринела Колева Кърджали СОУ "Йордан Йовков" 4 85
547 Мария Златкова София 51 СОУ 4 85
548 Мария Николова Зарчева Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 85
549 Марияна Иванова Алексиева Ловеч ОУ "В. Левски" 4 85
550 Мартин Василев Колев Русе СОУ "Васил Левски" 4 85
551 Мартин Добромиров Добрев Варна СОУ"Найден Геров" 4 85
552 Мартин Евтимов София 36 СОУ 4 85
553 Мартина Николаева Попова Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 85
554 Милица Динкова Палазова Бургас СОУ"Петко Росен" 4 85
555 Милица Петрова Георгиева Разград ОУ Н.Й. Вапцаров 4 85
556 Милица Пламенова Цветкова Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 85
557 Мирослава Александрова Томова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 85
558 Михаела Георгиева Андонова Варна ОУ"Стефан Караджа" 4 85
559 Моника Стоянова Ралева Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 85
560 Мустафа Мустафа Провадия І ОУ"Хр.Смирненски" 4 85
561 Найден Христофоров Найденов София 41 ОУ 4 85
562 Наско Караганев Димитровград Ал.Константинов 4 85
563 Нели Ванева Кънчева Козлодуй СОУ "Св.Св. Кирил и Методий" 4 85
564 Нели Петкова София 28 СОУ 4 85
565 Нели Стаменова Стоянова Пловдив СОУ"Св.Паисий Хилендарски" 4 85
566 Никола Георгиев Казанлък СОУ "Екзарх Антим I" 4 85
567 Никола Лъчезаров Лазаров В.Търново ОУ "Св.Св.Патриарх Евтимий" 4 85
568 Никола Руменов Антимов Кюстендил І ОУ 4 85
569 Николай Генчев Петков Силистра ОУ "Отец Паисий" 4 85
570 Николай Димитров Нетов Ловеч ОУ "Христо Никифоров" 4 85
571 Николай Димитров Сапунджиев Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 85
572 Николай Ивайлов Ангов Варна СОУ"Н.Геров" 4 85
573 Николай Пеев Георгиев Кюстендил ІІ ОУ 4 85
574 Николай Стефанов Друмев Силистра ОУ "Св.св. Кирил и Методий" 4 85
575 Николета Панджерова ЗЛАТИЦА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 4 85
576 Ния Стоянова София 55 СОУ 4 85
577 Офелия Туджарова Сандански 2 ОУ"Христо Смирненски" 4 85
578 Павлина Бориславова Георгиева Смолян ІІ ОУ"Проф.д-р А.Златаров" 4 85
579 Пена Ангелова Ангелова Пловдив СОУ"Св.Софр.Врачански" 4 85
580 Петко Шидеров Сливен НУ "Васил Левски" 4 85
581 Петя Йорданова Сливен НУ "Васил Левски" 4 85
582 Пламен Дамянов Пенчев Варна Аксаково 4 85
583 Пресияна Димитрова Бъчварова Ямбол ОУ "П. Р. Славейков" 4 85
584 Ради Атанасов Добрев Разград ОУ Васил Левски 4 85
585 Радосвета Пламенова Минкова В.Търново ОУ "П. Р. Славейков" 4 85
586 Радослав Велев София 50 ОУ " Васил Левски" 4 85
587 Радост Костадинова Калънова София 90СОУ 4 85
588 Ралица Димитрова София 107 ОУ 4 85
589 Рая Детелинова Гунова Козлодуй СОУ "Св.Св. Кирил и Методий" 4 85
590 Ренан Реджебов Провадия І ОУ"Хр.Смирненски" 4 85
591 Розалия Николаева Маринова Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 85
592 Роксана Пейчева Димитровград Л.Каравелов 4 85
593 Ростислав Дреманов Сливен НУ "Васил Левски" 4 85
594 Румяна Милчева Милкова София 19 СОУ "Елин Пелин" 4 85
595 Румяна Христова Петрова Пловдив СОУ"Св.Паисий Хилендарски" 4 85
596 Саня Ценова София 199 ОУ "Св.Ап.Йоан Богослов" 4 85
597 Сара Петкова Дамянова Русе СОУ ЕЕ 4 85
598 Сариис Топочбашян София 20 ОУ "Т.Минков" 4 85
599 Светлан Василев София "Ровел" 4 85
600 Силвия Йорданова София 125 СОУ 4 85
601 Симеон Пламенов Петров Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 85
602 Симона Димитрова София 107 ОУ 4 85
603 Славен Желязков Добрич ОУ "Хр. Ботев" 4 85
604 Станимир Руменов Денчев Ловеч ОУ "В. Левски" 4 85
605 Станислав Димитров Чифутов Варна СОУ"Л.Каравелов" 4 85
606 Станислав Петров Петров Варна ОУ"З. Стоянов" 4 85
607 Стефан Атанасов Джажев Габрово НУ "Васил Левски" 4 85
608 Татяна Йорданова Михайлова Варна СОУ"Гео Милев" 4 85
609 Теодова Еленчева София 148 СОУ 4 85
610 Теодора Христова Стаменова София 134 СОУ 4 85
611 Теодора Добринова Димитрова София 81 СОУ 4 85
612 Тихомир Иванов Варчев Троян НУ Св. Кирил и Методий 4 85
613 Траян Добромиров Монев Ловеч СОУ "Тодор Кирков" 4 85
614 Филип Мусиевски София 107 ОУ 4 85
615 Филип Росенов Русев В.Търново ОУ "Бачо Киро" 4 85
616 Хакан Левентов Бамов Разград ОУ "Иван С. Тургенев" 4 85
617 Христина Талкова София 35 СОУ "Добри Войников" 4 85
618 Христина Танковока София 133 СОУ "А. Пушкин" 4 85
619 Християн Димитров Савов София НУКК Горна Баня 4 85
620 Цветан Лъчезаров Попов София 104 ОУ 4 85
621 Цветиана Красимирова Цонева Бургас ОУ"Васил Априлов" 4 85
622 Цветозар Якок София 36 СОУ 4 85
623 Цветослав Иванов Белев Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 85
624 Юксел Невзатов Юсменов Попово ОУ "Никола Й. Вапцаров" 4 85
625 Яна Владимирова Николова София НУКК Горна Баня 4 85
626 Янита Иванова Джунова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 85
627 Яница Димитрова Велевска Враца НУ "Любен Каравелов" 4 85
628 Александра Цанева Николова Габрово СОУ "Отец Паисий" 4 80
629 Александър Георгиев София 4 80
630 Александър Симеонов Годеч НУ"Христо Ботев" 4 80
631 Анастас Веселинов Василев Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 80
632 Ангел Димчев Янков Хасково ОУ "Св. Ив. Рилски" 4 80
633 Ангел Илиев Плевен 4 80
634 Ангел Тихомиров Димитров Варна ОУ"Н.Бозвели" 4 80
635 Андрей Георгиев Георгиев Варна СОУ"Гео Милев" 4 80
636 Анелия Ивелинова Кюркчийска Пловдив ОУ"Екзарх Антим I" 4 80
637 Анжела Живкова Жекова с. Езерово ОУ"Св.Св.К. и Методий" 4 80
638 Анита Мартинова Методиева Разград ОУ Васил Левски 4 80
639 Анна Мария Атанасова Кабакова Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 80
640 Антон Андреев Митков София 81 СОУ 4 80
641 Атанас Августин Кафалов Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 80
642 Атанас Димитров София 112 СОУ 4 80
643 Благо Спасимиров Панайотов Пловдив ОУ"Райна Княгиня" 4 80
644 Богдан Мирославов Кирилов Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 80
645 Божидар Пламенов Пенев Хасково СОУ "В. Левски" 4 80
646 Божидара Вутева Бяла Слатина НУ "Цани Гинчев" 4 80
647 Борис Митев Димитровград Кл. Охридски 4 80
648 Борис Радков Андерсън София ЧОУ "Св. София" 4 80
649 Борислав Мартинов Гилев Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 80
650 Борислав Смилев София 54 СОУ 4 80
651 Борислава Цветкова София 106 ОУ "Гр.Цамблак" 4 80
652 Боряна Светозарова Щиркова София 22 СОУ 4 80
653 Валентин Стоянов София 121 СОУ 4 80
654 Валентин Янев Димитровград Н.Й.Вапцаров 4 80
655 Ванина Бориславова Билчева Русе СОУ "Васил Левски" 4 80
656 Ванина Георгиева Цанкова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 80
657 Ваня Тонева Ваньова Видин СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 80
658 Велизар Захариев Фурлански Смолян ІІ ОУ"Проф.д-р А.Златаров" 4 80
659 Венелина Георгиева Харманли НУ Ал. Константинов 4 80
660 Вероника Томиславова Паздерска Видин ОУ "Св. Климент Охридски" 4 80
661 Веселина Славчева Димитровград Л.Каравелов 4 80
662 Виктор Светлозаров Узунов София 33 ОУ 4 80
663 Виктория Георгиева Каварна СОУ "Ст.Караджа" 4 80
664 ВИОЛЕТА НИКОЛАЕВА БОРИСОВА Монтана VІІІ 4 80
665 Владимир Викторов Гаврилов Варна СОУ"Васил Друмев" 4 80
666 Владимир Драганов София 21 СОУ 4 80
667 Габриела Грозданова Грозева Габрово ОУ "Неофит Рилски" 4 80
668 Галина Иванова Христова Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 80
669 Георги Венелинов Спасов Варна ОУ"Добри Чинтулов" 4 80
670 Георги Сашов Петров Кюстендил ІІІ ОУ 4 80
671 Георги Стоилов Стоилов Пазарджик НУ "Отец Паисий" 4 80
672 Гергана Божидарова Рачева Бургас СОУ"Петко Росен" 4 80
673 Гергана Мирославова Николова Враца НУ "Любен Каравелов" 4 80
674 Гергана Петрова Тигалонова Гоце Делчев ІІІОУ 4 80
675 Глория Анатолиева Иванова В.Търново ОУ "Св.Св.Патриарх Евтимий" 4 80
676 Даниел Делчев Димитровград П.Славейков 4 80
677 Даниел Росенов Николов Варна СОУ"Кл.Охридски" 4 80
678 Даниела Стоянова Радева Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 80
679 Дебора Евгениева Ташева Ямбол ОУ "Св. Климент Охридски" 4 80
680 Деница Манева София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 80
681 Деница Стефанова Георгиева Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 80
682 Десислава Ангелова Търтова Гоце Делчев ІІОУ 4 80
683 Димитрина Христославова Григорова Кюстендил с.Копиловци 4 80
684 Димитър Ангелов София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 80
685 Димитър Кайков София 142 ОУ 4 80
686 Димитър Михайлов Михайлов Бургас ОУ"Св. княз Борис І " 4 80
687 Димитър Неделчев Трифонов Варна СОУ"Кл. Охридски" 4 80
688 Димитър Николаев Шандурков Габрово НУ "Васил Левски" 4 80
689 Дияна Юлиянова Алексиева Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 80
690 Дони Донев Сливен НУ "Васил Левски" 4 80
691 Доранели Димитрова Филипова София 47СОУ 4 80
692 Елена Красимирова Гурова София НУКК Горна Баня 4 80
693 Елена Миленова Лазарова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 80
694 Елизабет Николова София 31 СУЧЕМ "Иван Вазов" 4 80
695 Елисавета Ясенова Карамфилова Падина ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" 4 80
696 Елица Красимирова Петрова Разград ОУ Васил Левски 4 80
697 Ерик Владимиров Оkовски Видин ОУ "Св. Климент Охридски" 4 80
698 Залия Георгиева Иванова В.Търново ОУ "Св.Св.Патриарх Евтимий" 4 80
699 Зоран Миленов Цветанов София 41 ОУ 4 80
700 Ивайло Янкулов София НСОУ 4 80
701 Иван Борисов Иванов Видин СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 80
702 Иван Димитров Ганев Тутракан СОУ "Хр. Ботев" 4 80
703 Иван Ивайлов Симеонов Ловеч Плевен 4 80
704 ИВАН ИВАНОВ ИЛИЕВ ДУПНИЦА СОУ"П. ХИЛЕНДАРСКИ" 4 80
705 Иван Любомиров Иванов Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 80
706 Иван Русинов София 138 СОУ 4 80
707 Ивета Николаева Петрова Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 80
708 Илиана Василева Панайотова Кърджали СОУ"Отец Паисий" 4 80
709 Ирина Петрова Андреева София 33 ОУ 4 80
710 Йоанна Красимирова Петрова Ловеч СОУ "Тодор Кирков" 4 80
711 Йордан Георгиев Георгиев София 155 ОУ 4 80
712 Калин Стоянов София 104 ОУ 4 80
713 Карла Винчева София "Ровел" 4 80
714 Катрин Стойнева Манолова София ЧОУ "Св. София" 4 80
715 Кирил Кирилов Градев Бургас ОУ"Васил Априлов" 4 80
716 Кирил Руменов Кирилов София 142 ОУ 4 80
717 Константин Зафиракис София 64 ОУ 4 80
718 Кристина Божанова Добрич ОУ "Христо Ботев" 4 80
719 Кристина Валериева Кръстева Мездра ОУ "Христо Ботев" 4 80
720 Кристина Димитрова Димитрова Кюстендил І ОУ 4 80
721 Кристиян Емилов Тодоров Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 80
722 Кристиян Йорданов Марчев Габрово СОУ "Христо Ботев" 4 80
723 Кристиян Първанов Плевен 4 80
724 Леонтин Виталиев Веселинов Варна ОУ"Ст.Михайловски" 4 80
725 Лъчезар Арабаджиев Варна НУ"Васил Левски" 4 80
726 Марио Данаилов Йорданов Варна ОУ"Ст.Михайловски" 4 80
727 Мария Ганева Димитровград Кл. Охридски 4 80
728 Мария Петрова Георгиева Видин ОУ "Св. Климент Охридски" 4 80
729 Мария Радославова Парашкевова Ловеч ОУ "В. Левски" 4 80
730 Мария Тихомирова Войнова София 81 СОУ 4 80
731 Мария-Йоана Атанасова Хаджиева Пловдив СОУ"Св.Климент Охридски" 4 80
732 Марко Маринов Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 80
733 Мартин Ангелов София 112 ОУ 4 80
734 Мартин Николаев Янев Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 80
735 Мартин Пламенов Атанасов Варна ОУ"Д.Чинтулов" 4 80
736 Мартина Красимирова Михалева Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 80
737 Мелиса Ердинчева Мевлюдова Русе СОУ "Васил Левски" 4 80
738 Милчо Черкезов Бургас ОУ" П.К.Яворов" 4 80
739 МИНА БОЖИДАРОВА ТОДОРОВА Монтана ІІ 4 80
740 Мирослав Светлозаров Найденов В.Търново ОУ "Бачо Киро" 4 80
741 Момчил Методиев Петров Разград СОУ"Св.Св.Кирил и Методий" гр.Завет 4 80
742 Моника Стойчева Колева Дряново СОУ"М.Райкович" 4 80
743 Моника Яниславова Якимова Враца НУ "Любен Каравелов" 4 80
744 Мюгей Сунаева Салиева Ардино НУ"Христо Ботев" 4 80
745 Мюмюн Сунай Исмаил Джебел СОУ"Христо Ботев" 4 80
746 Надежда Йовкова Маринова Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 80
747 Надежда Недялкова Стоева Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 80
748 Наньо Бориславов Беков гр. Карнобат ОУ"Хр.Смирненски" 4 80
749 Натали Атанасова Стратиева гр. Айтос СОУ "Христо Ботев" 4 80
750 Наталия Иванова Плевен 4 80
751 Недко гешев Плевен 4 80
752 Нели Александрова Станоева София 41 ОУ 4 80
753 Нели Керезова София 96 СОУ 4 80
754 Никол Красимирова Кръстева Русе ОУ "Любен Каравелов" 4 80
755 Никол Момчилова Николова Разград ОУ Васил Левски 4 80
756 Никола Кръстев Карапанев София 134 СОУ 4 80
757 Николай Дочев София 144 СОУ 4 80
758 Николай Мирославов Михов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 80
759 Николай Николаев Танев Хасково СОУ "В. Левски" 4 80
760 Нина Георгиева Николова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 80
761 Нина Тихомирова Стойчева Русе СОУ ЕЕ 4 80
762 Петко Асенов София 199 ОУ "Св.Ап.Йоан Богослов" 4 80
763 Петко Лазаров Маринов гр. Айтос СОУ "Христо Ботев" 4 80
764 Питър Стайков Севлиево СОУ "Васил Левски" 4 80
765 Пламен Добринов Гецов Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 80
766 Пламена Боянова Костова Пловдив СОУ"Конст.Кирил Философ" 4 80
767 Пламена Въндева Сливен V СОУ "П.Яворов" 4 80
768 Пламена Ефтимова Малева В.Търново ОУ "Бачо Киро" 4 80
769 Пламена Николаева Вълчева Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 80
770 Пр. Рангелов Карагьозов София "Ровел" 4 80
771 Преслав Цветанов Енчев Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 80
772 Преслава Петрова Петрова Варна ОУ"Ив.Вазов" 4 80
773 Ралица Маринова София НУ 4 80
774 Рая Баракьовска София 22 СОУ 4 80
775 Росен Гицов Плевен 4 80
776 Росен Цветелинов Бонджолов Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 80
777 Росица Благова Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 80
778 Ростислав Станиславов Колев Варна ОУ"З. Стоянов" 4 80
779 Светослав Димитров Годеч НУ"Христо Ботев" 4 80
780 Симеон Манолов София НСОУ 4 80
781 Снежана Иванова Ашминова София 33 ОУ 4 80
782 Спас Калинов Калинов Варна СОУ"Гео Милев" 4 80
783 Спаска Маринова Рачева Пазарджик ІІІ ОУ "Проф. Иван Батаклиев" 4 80
784 Стефан Веселинов Пенев София 134 СОУ 4 80
785 Стефан Вутов Ботевград ОУ"Васил Левски" 4 80
786 Стефан Динков Тодоров Габрово СОУ "Отец Паисий" 4 80
787 Стефан Радославов Стоянов Габрово НУ "Васил Левски" 4 80
788 Стоил Мирославов Илиев Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 80
789 Стоян Илиев Шуманов Варна ОУ"К.Арабаджиев" 4 80
790 Стоян Миленов Димов Пловдив СОУ"Св.Паисий Хилендарски" 4 80
791 Теодор Ивелинов Иванов Ловеч ОУ "В. Левски" 4 80
792 Теодор Катранджиев Добрич ОУ "Ст.Караджа" 4 80
793 Теодора Николаева Пеева Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 80
794 Тихомир Пламенов Тодоров Ловеч СОУ "Тодор Кирков" 4 80
795 Тодор Михнев Шкодров Разград СОУ Христо Ботев 4 80
796 Тодор Тодоров Харманли ОУ Иван Вазов 4 80
797 Траян Свиленов Димитров София 155 ОУ 4 80
798 Христиан Огнянов Колев Пловдив СОУ"Св.Седмочисленици" 4 80
799 Христиана Недялкова Николова Русе СОУ "Васил Левски" 4 80
800 Христина Йосифова Романова Смолян VІ ОУ "Иван Вазов" 4 80
801 ХРИСТИНА КРУМОВА НИКОЛОВА ДУПНИЦА ОУ"ЕВЛОГИ ГЕОРГИЕВ" 4 80
802 Христо Миленов Алкушев Разград ОУ Васил Левски 4 80
803 Цветелина Димитрова Харманли ОУ Иван Вазов 4 80
804 Цветина Димитрова Пеева Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 80
805 Юлия Милова Плевен 4 80
806 Юлиян Славчов Сербезки Кюстендил ІІІ ОУ 4 80
807 Явор Руменов Димитров Варна СОУ"Кл.Охридски" 4 80
808 Яни Янчев Янев гр. Карнобат ОУ"Хр.Смирненски" 4 80
809 Янка Йоргачкова Тополовград НУ"Св. Св. Кирил и Методий" 4 80
810 Алекс Красимиров Куртев Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 75
811 Алекс Стоилов Сърбински Кюстендил І ОУ 4 75
812 Александър Александров София НСОУ 4 75
813 Александър Антонов Станев Кюстендил І ОУ 4 75
814 Александър Георгиевич Векуа Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 75
815 Александър Димитров с.Рудник ОУ" Св.Климент Охридски" 4 75
816 Александър Иванов Ириков Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 75
817 Ангел Димитров София 44 СОУ 4 75
818 Ангел Димитров Духов Гоце Делчев ІІІОУ 4 75
819 Ангел Маринов Тончев Кърджали СОУ"Св.Кл.Охридски" 4 75
820 Ангел Тодоров Стойков Бургас СОУ"Петко Росен" 4 75
821 Андрей Петров Димитровград П.Славейков 4 75
822 Анелия Веселинова Илиева Габрово ОУ "Цанко Дюстабанов" 4 75
823 Анжела Иванова Димитровград Ал.Константинов 4 75
824 Ани Петрова Гочева Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 75
825 Анита Пламенова Александрова Кюстендил ІІІ ОУ 4 75
826 Антоан Венциславов Стефанов Кюстендил ІІІ ОУ 4 75
827 Антоан Владев Йорданов Асеновград ОУ"Христо Ботев" 4 75
828 Антония Христова Георгиева Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 75
829 Ариана Рафтар София 96 СОУ 4 75
830 Атанас Василев Лолов гр. Карнобат ОУ"Хр.Смирненски" 4 75
831 Божидар Кирилов Кирилов Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 75
832 Божидар Маринов Димитров София 96 СОУ "Лев Н. Толстой" 4 75
833 Боян Койчев Димитровград Кл. Охридски 4 75
834 Валери Андреев София ЧОУЧЕО "Меридиан 22" 4 75
835 Валерия Станимирова Димитрова Бургас ОУ"Васил Априлов" 4 75
836 Васил Миленов Плевен 4 75
837 ВАСИЛЕНА ПЕТРОВА ИВАНОВА ДУПНИЦА СОУ"П. ХИЛЕНДАРСКИ" 4 75
838 Велина Камбурова Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 75
839 Велла Георгиева Николова Враца НУ "Любен Каравелов" 4 75
840 Венцислав Цветанов Туртански с.Селановци ОУ "Никола Вапцаров" 4 75
841 Веселин Василев Ветрино СОУ "Христо Ботев" 4 75
842 Веселин Жеков Василев Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 75
843 Веселина Михайлова София 107 ОУ 4 75
844 Виктор Викторов Мицов София 41 ОУ 4 75
845 Виктор Велчев София 20 ОУ "Т.Минков" 4 75
846 Виктор Галинов Вълчев Варна СОУ"Кл.Охридски" 4 75
847 Виктор Станиславов Ковачев Варна ОУ"Ч.Храбър" 4 75
848 Виктория Петрова Емилова Видин СОУ - гр. Брегово 4 75
849 Владимир Красимиров Владимиров с. Червена вода - Рс ОУ "Христо Ботев" 4 75
850 Волен Радушев Радушев Варна ОУ"Х.Димитър" 4 75
851 Вяра Миленова Нацева В.Търново ОУ "Бачо Киро" 4 75
852 Габриела Джамбазка София ЧСОУ "ЕСПА" 4 75
853 Габриела Николаева Дойчева Бургас СОУ"Петко Росен" 4 75
854 Генадий Михайлов Генов Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 75
855 Георги Виолинов Панев София 104 ОУ 4 75
856 Георги Петров Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 75
857 Георги Трендафилов София 32 СОУ 4 75
858 Георги Юлиянов Араламов Пловдив ОУ"Душо Хаджидеков" 4 75
859 Даниел Тихомиров Тодоров Варна СОУ"Неофит Бозвели" 4 75
860 Дарина Крамирова Даматова Крумовград СОУ"Васил Левски" 4 75
861 Деница Маринчева Димитровград Кл. Охридски 4 75
862 Деница Тихомирова Чолакова В.Търново СОУ "Вл. Комаров" 4 75
863 Десисилава Тодорова Плевен 4 75
864 Десислава Иванова Данчева София 41 ОУ 4 75
865 Деян Иванов Плевен 4 75
866 Дилян Стоянов Сливен НУ "Васил Левски" 4 75
867 Димитър Братованов Севлиево СОУ "Васил Левски" 4 75
868 Димитър Владимиров Димитров София 33 ОУ 4 75
869 Димитър Вълчев Сливен НУ "Васил Левски" 4 75
870 Димитър Дамянов Тодоров Русе СОУ "Васил Левски" 4 75
871 Димитър Димитров Томов Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 75
872 Димитър Ив. Димитров Хасково СОУ "В. Левски" 4 75
873 Димитър Любенов Казанлък ОУ "Георги Кирков" 4 75
874 ДИМИТЪР ПЛАМЕНОВ ИЛИЕВ Монтана ІІ 4 75
875 Димитър Пламенов Павлов Варна ОУ"Ч.Храбър" 4 75
876 Димитър Райчев Райчев Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 75
877 Димитър Станимиров Димов Габрово НУ "Васил Левски" 4 75
878 Димитър Стоянов Зортев Гоце Делчев ІІОУ 4 75
879 Димитър Янков Сливен НУ "Васил Левски" 4 75
880 Добромир Николов Христоэов Кирково СОУ "Отец Паисий" 4 75
881 Елена Димитрова Вакареева Гоце Делчев ІІОУ 4 75
882 Елена Павлова Войкова Варна ОУ"Иван Вазов" 4 75
883 Елица Бориславова Милчева Видин ОУ "Иван Вазов" 4 75
884 Елка Стефанова Хубенова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 75
885 Емил Емилов Праматаров Бургас ОУ"Св. княз Борис І " 4 75
886 Жаклин Василис Меллиу София 22 СОУ 4 75
887 Жана Стоянова Василчева Пловдив ОУ"Душо Хаджидеков" 4 75
888 Жанет Тодорова Мишинева Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 75
889 Живко Николаев Георгиев Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 75
890 Здравко Донев София 88 СОУ 4 75
891 Златина Димитрова Димитрова Пазарджик ІІІ ОУ "Проф. Иван Батаклиев" 4 75
892 Златка Кардалева София 137СОУ 4 75
893 Златко Костадинов Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 75
894 Ива Янакиева София 4 75
895 Иван Димитров Г.Оряховица СОУ "В.Грънчаров" 4 75
896 Иван Иванов Митев Пловдив СОУ"Св.Патриарх Евтимий" 4 75
897 Иван Лебанов София 107 ОУ 4 75
898 Иван Малинов Добрич ХГ "Св.Св. Кирил и Методий" 4 75
899 Иван Мирославов Гърдев Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 75
900 Иван Първанов с.Джулюница ОУ "П.Р.Славейков" 4 75
901 Ивелин Илиев Ботевград ОУ"Васил Левски" 4 75
902 Ивелин Милков Василев Ловеч СОУ "Св. Кл. Охридски" 4 75
903 Ивеслава Евгениева Желязкова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 75
904 Ивет Жекова София 25 ОУ 4 75
905 Ивона Драгомирова Чолакова гр. Карнобат ОУ"Хр.Смирненски" 4 75
906 Илиана Живкова Железчева Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 75
907 Ирена Северинова Димитрова Ардино НУ"Христо Ботев" 4 75
908 Искрен Николов София 107 ОУ 4 75
909 Йоанна Бойчева Димитрова гр. Айтос СОУ "Христо Ботев" 4 75
910 Йоанна Иванова Стоянова Варна ОУ"Васил Априлов" 4 75
911 Йордан Маринов Йорданов Русе ОУ "Отец Паисий" 4 75
912 Йордан Руменов Пенев Ловеч ОУ "Христо Никифоров" 4 75
913 Йорданка Димитрова Динева Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 75
914 КАМЕН КАМЕНОВ НАКОВ Монтана І 4 75
915 Камен Плакунов София 20 ОУ 4 75
916 Катерина Костадинова Харбалиева Гоце Делчев І ОУ 4 75
917 Кристиан Сергеев Иванов Видин СОУ "П. Р. Славейков" 4 75
918 Кристина Любомирова Вълчанова София 155 ОУ 4 75
919 Кристина Цветанова Йорданова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 75
920 Кристиян Виолинов Иванов Варна СОУ"Кл.Охридски" 4 75
921 Кристиян Петров Бегажев Варна СОУ"Кл.Охридски" 4 75
922 Лила Пламенова Кьосева Варна СОУ"Кл.Охридски" 4 75
923 Лили Петрова Божилова Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 75
924 Лина Тодорова Генчева Бургас ОУ"Св. княз Борис І " 4 75
925 Лорин Бойкова Спиридонова Видин СОУ - гр. Брегово 4 75
926 Лъчезар Живков Люцканов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 75
927 Любомир Илиев Царски Пазарджик VІ ОУ "Любен Каравелов" 4 75
928 Любослав Стоянов Веселинов Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 75
929 Марин Иванов Марковски София 134 СОУ 4 75
930 Марина Митева София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 75
931 Мария Благоева Маринова Пловдив ОУ"Димитър Талев" 4 75
932 Мария Христова Мавродиева Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 75
933 Мартин Радков Духовников Пазарджик VІ ОУ "Любен Каравелов" 4 75
934 Мартина Пламенова Милковска Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 75
935 Милен Николов Димитровград Ал.Константинов 4 75
936 Мирела Костадинова Бургас ОУ" П.К.Яворов" 4 75
937 Мирела Стоянова Златева Варна ЧОУ"Малкият принц" 4 75
938 Михаил Михайлов Петров Варна ОУ"Н.Бозвели" 4 75
939 Надежда Руменова Кадиева Русе ОУ "Ангел Кънчев" 4 75
940 Надежда Стоянова Иванова Варна НУ"Васил Левски" 4 75
941 Натали Марианова Алексиева София 19 СОУ "Елин Пелин" 4 75
942 Недко Красимиров Чулев Русе ОУ "Ал. Константинов" 4 75
943 Никол Йочева Иванова Ловеч ОУ "Христо Никифоров" 4 75
944 Николай Атанасов Правец ОУ"Васил Левски" 4 75
945 Николай Братанов Харманли ОУ Иван Вазов 4 75
946 Николай Григоров София 148 СОУ 4 75
947 Николай Димитров Тодоров София 90СОУ 4 75
948 Николай Иванов Г.Оряховица ОУ "Иван Вазов" 4 75
949 Николай Любомиров Ангелов Русе СОУ "Васил Левски" 4 75
950 Николай Марио Маринов София 122 ОУ "Н. Лилиев" 4 75
951 Николай Стоянов Генчев Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 75
952 Николета Бойчева Ранкова Варна ОУ"Добри Чинтулов" 4 75
953 Николета Николова Сливен НУ "Васил Левски" 4 75
954 Николета Никофорова Добрич ОУ "Христо Ботев" 4 75
955 Николина Илиева София 35 СОУ "Добри Войников" 4 75
956 Павел Емилов Пулев Варна ОУ"П.Р. Славейков" 4 75
957 Петрослава Пенчева Петрова Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 75
958 Петър Драгомиров Драганов Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 75
959 Петър Маринов с.Радуил ОУ "Хр. Смирненски" 4 75
960 Петър Маринов София 107 ОУ 4 75
961 Петър Пързулов Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 75
962 Петя Николаева Караманова Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 75
963 Петя Стефанова Вълчева Бургас ОУ"Васил Априлов" 4 75
964 Пламен Великов София 130 СОУ 4 75
965 Пламена Недкова Димитрова Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 75
966 Полина Славова Сливен НУ "Васил Левски" 4 75
967 Радостин Димитров Плевен 4 75
968 Роксана Вълева Желева гр. Карнобат ОУ"Хр.Смирненски" 4 75
969 Румена Евгениева Томова Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 75
970 Савина Димитрова Димитрова София 41 ОУ 4 75
971 Сара Делчева Казанлък ОУ "Св. П. Хилендарски" 4 75
972 Светослав Малинов София 138 СОУ 4 75
973 Себастиана Янакиева Сливен ОУ "Юрий Гагарин" 4 75
974 Силвия Божидарова Стойова Кюстендил НУ 4 75
975 Силвия Миткова Иванова Хасково СОУ "Св. П. Хилендарски" 4 75
976 Симеон Александров Стоянов Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 75
977 Симеон Владимиров Томов Разград ОУ Никола Икономов 4 75
978 София Йоргова София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 75
979 София Миленова Данева Варна ОУ"Васил Априлов" 4 75
980 Станимира Георгиева Иванова Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 75
981 Станислав Валентинов Стоянчев Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 75
982 Стелиана Диянова Янкова Търговище ІСОУ"Св.Седмочисленици" 4 75
983 Стелияна Лазарова Ангелова Пазарджик VІ ОУ "Любен Каравелов" 4 75
984 Стефани Николова Стоева Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 75
985 Стефани Росенова Атанасова София НУКК Горна Баня 4 75
986 Стилиян Николаев Коев Русе СОУ "Васил Левски" 4 75
987 Стилиян Цветков София 148 СОУ 4 75
988 Стоян Иванов Тодоров Варна ОУ"Н.Й.Вапцаров" 4 75
989 Тодор Илиев Желев Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 75
990 Тодор Хлебаров Плевен 4 75
991 Тони Красимиров Тонев Ловеч СОУ "Тодор Кирков" 4 75
992 Филип Коуа Тофик София НУКК Горна Баня 4 75
993 Франческа Герджикова Харманли ОУ Иван Вазов 4 75
994 Христина Цолова Плевен 4 75
995 Христо Василев София 107 ОУ 4 75
996 Христо Великов Перчемлиев Габрово СОУ "Отец Паисий" 4 75
997 Христо Станиславов Йорданов В.Търново СОУ "Вела Благоева" 4 75
998 Цветан Красимиров Бояджиев Варна СОУ"А.С.Пушкин" 4 75
999 Цветелина Атанасова Алексова София 81 СОУ 4 75
1000 Цветина Цветанова Иванова Козлодуй СОУ "Св.Св. Кирил и Методий" 4 75
1001 Цветозар Красимиров Цонев Варна СОУ"П.К.Яворов" 4 75
1002 ЦВЕТОМИР МИРОСЛАВОВ ГЕЧЕВ Монтана VІІІ 4 75
1003 ЦВЕТОМИР ТОШКОВ ИВАНОВ Монтана VІІІ 4 75
1004 Цоньо Валентинов Цонев Габрово НУ "Васил Левски" 4 75
1005 Чудомир Пламенов Илиев Пловдив ОУ"Душо Хаджидеков" 4 75
1006 Августин Христов Христов Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 70
1007 Адриан Андреев Каварна СОУ "Ст.Караджа" 4 70
1008 Адриан Бойков Георгиев Кюстендил ІІІ ОУ 4 70
1009 Азан Джейлянов Муталибов Ардино НУ"Христо Ботев" 4 70
1010 Алекс Красимиров Здравков Кюстендил ІІ ОУ 4 70
1011 Александра Даниелова Димитрова Кюстендил ІІ ОУ 4 70
1012 Александра Иванова Чавдарова Видин ОУ "Иван Вазов" 4 70
1013 Александра Петрова Мизия ОУ "Цанко Церковски" 4 70
1014 Александрина Гечева Г.Оряховица СОУ "В.Грънчаров" 4 70
1015 Александър Николаев Атанасов Горна Малина СОУ "Христо Ботев" 4 70
1016 Ангел Ангелов Провадия СОУ"Д.Благоев" 4 70
1017 Ангел Маринов София НСОУ 4 70
1018 Ангел Стефанов Ангелов София 23 СОУ 4 70
1019 Андреян Ивелинов Желев Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 70
1020 Анжела Драганова Миховска Кюстендил І ОУ 4 70
1021 Анна Димитрова Добрич ОУ "Хан Аспарух" 4 70
1022 Антони Ал. Геров Пловдив СОУ"Св.Софр.Врачански" 4 70
1023 Ася Красимирова Шумелова Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 70
1024 Бенислав Иванов Бенев Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 70
1025 Бирдзсе-хан Мехмед Кулаксъз олу София НУКК Горна Баня 4 70
1026 Божа Саранди Архондаки Пловдив ОУ"Райна Княгиня" 4 70
1027 Божидар Иванов София 120 ОУ "Г. С. Раковски' 4 70
1028 Бойко Радулов София 32 СОУ 4 70
1029 Бонеслав Димитров Митев Пловдив НУ"Хр.Ботев" 4 70
1030 БОРИСЛАВ ГЕОРГИЕВ ПАЛАНКОВ САПАРЕВА БАНЯ ОУ"ХРИСТО БОТЕВ" 4 70
1031 Валентин Иванов Кирилов с. Хайредин СОУ"Васил Воденичарски" 4 70
1032 Валентин Красимиров Арабов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 70
1033 Валери Веселинов Николов Варна ОУ"Ст.Караджа" 4 70
1034 Ваня Пламенова Димова гр. Карнобат СОУ"Хр.Ботев" 4 70
1035 Васил Даниелов Атанасов Бургас ОУ"Св. княз Борис І " 4 70
1036 Василена Стоянова Казанлък ОУ "Мати Болгария" 4 70
1037 Васьо Красимиров Васев Ямбол ОУ "Христо Смирненски" 4 70
1038 Вероника Валентинова Враца НУ "Любен Каравелов" 4 70
1039 Веселин Иванов Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 70
1040 Веселина Здравкова Караджова Джебел СОУ"Христо Ботев" 4 70
1041 Веселина Спасова Георгиева Пловдив СОУ"Св.Софр.Врачански" 4 70
1042 Виктор Андриянов Кукуянов Ловеч ОУ "В. Левски" 4 70
1043 Виктор Бакалов София 64 ОУ 4 70
1044 Виктория Мирославова Кирилова Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 70
1045 Владимир Монов Казанлък ОУ "Мати Болгария" 4 70
1046 Вяра Апостолова София Веда 4 70
1047 Габриела Каменова Гичева Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 70
1048 Габриела Петкова Бургас ОУ" П.К.Яворов" 4 70
1049 Габриела Цветкова Тошанова Гоце Делчев ІІОУ 4 70
1050 Галин Танев Петров Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 70
1051 Георги Гочев Добрич ХГ "Св.св.Кирил и Методий 4 70
1052 Георги Митков Костадинов Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 70
1053 Георги Ямалиев Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 70
1054 Глория Петрова Димитрова Видин СОУ "Л. Каравелов" 4 70
1055 Григор Димитров Димитровград Л.Каравелов 4 70
1056 Григори Гетевон Карапетян Ловеч СОУ "Св. Кл. Охридски" 4 70
1057 Даниел Тенев Казанлък СОУ "Екзарх Антим I" 4 70
1058 Делина Йорданова Костадинова Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 70
1059 Делян Симеонов Славков Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 70
1060 Деница Данкова Сливен IIIОУ"Др Ив.Селимински" 4 70
1061 Деница Павлинова Добрева Варна СОУ"Неофит Бозвели" 4 70
1062 Десислава Венциславова Златева Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 70
1063 Деян Неделинов Манасиев Варна ОУ"Йордан Йовков" 4 70
1064 Диана Владимирова Дунгьова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 70
1065 ДИЛЯНА ПЪРВАНОВА ДАНГОВА ДУПНИЦА ОУ"СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" 4 70
1066 Димитър Профиров Димитровград Н.Й.Вапцаров 4 70
1067 Добри Маджаров София НСОУ 4 70
1068 Добромир Петров Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 70
1069 Драган Веселинов Стефанов Пловдив СОУ"Св.Софр.Врачански" 4 70
1070 Елена Руменова Кайнарова Пловдив СОУ"Димитър Матевски" 4 70
1071 Елена Терзиева София 32 СОУ 4 70
1072 Елица Стайкова Димитровград Кл. Охридски 4 70
1073 Елия Божидарова Плевен 4 70
1074 Енгин Адем Варна ОУ"Христо Ботев" 4 70
1075 Ертан Илхан Шакир Разград ОУ Васил Левски 4 70
1076 Зорница Валентинова Боянова София 81 СОУ 4 70
1077 Ива Иванова Петрова Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 70
1078 Ивайло Александров София "Ровел" 4 70
1079 Иван Димитров Добрич ОУ "Хр. Ботев" 4 70
1080 Иван Димитров Раданов Варна СОУ"Кл. Охридски" 4 70
1081 Иван Иванов Добрич ОУ "Хр. Ботев" 4 70
1082 Иван Любомиров Бобев Габрово НУ "Васил Левски" 4 70
1083 Ивелина Алексеева Славчева Пазарджик СОУ "Георги Брегов" 4 70
1084 Ивета Атанасова София 108 СОУ 4 70
1085 Ивета Иванова Ценкова София 79 СОУ 4 70
1086 Илиан Димитров Сливен НУ "Васил Левски" 4 70
1087 Илияна Димитрова Харманли НУ Ал. Константинов 4 70
1088 Ирена Иванова Четъшка Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 70
1089 Ирина Маринова Казанлък ОУ "Св. П. Хилендарски" 4 70
1090 Искра Минтова Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 70
1091 Йоанна Пламенова Архангелова Видин ОУ "Иван Вазов" 4 70
1092 Йоанна Радева Спиридонова София 23 СОУ 4 70
1093 Йозлем Неджиб Харманли НУ Ал. Константинов 4 70
1094 Йордан Светломиров Славов Варна ОУ"Ал.Константинов" 4 70
1095 Калоян Кирилов Добрич ХГ "Св.св.Кирил и Методий 4 70
1096 Калоян Кирилов Йонов Видин СОУ - гр. Брегово 4 70
1097 Катрин Любенова Станева Видин ОУ "Иван Вазов" 4 70
1098 Кети Денчева Сливен II ОУ "Христо Ботев" 4 70
1099 Константин Асенов Ягодин София 19 СОУ "Елин Пелин" 4 70
1100 Константин Веселинов Иванов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 70
1101 Константин Желев Желев Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 70
1102 Красимир Вачев Сливен II ОУ "Христо Ботев" 4 70
1103 КРИСТИЯН ИВАНОВ ФИЛЕВ ДУПНИЦА СОУ"П. ХИЛЕНДАРСКИ" 4 70
1104 Кристиян Томов София 44 СОУ 4 70
1105 Лилия Вескова Първанова Видин ОУ "Отец Паисий" 4 70
1106 ЛОРА ВАЛЕНТИНОВА ЛИЛОВА Монтана І 4 70
1107 Любомира Карловска София 35 СОУ "Добри Войников" 4 70
1108 Людмила Викторова Дунгьова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 70
1109 Мариа Димитрова Сливен II ОУ "Христо Ботев" 4 70
1110 Марин Андонов Андонов София 142 ОУ 4 70
1111 Марин Евгениев Минков Варна СОУ"Гео Милев" 4 70
1112 Мари-Наам Хусам Синно Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 70
1113 Марио Димитров Димитров Горна Малина СОУ "Христо Ботев" 4 70
1114 Мария Атанасова Горнакова Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 70
1115 Мария Иванова Попова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 70
1116 Мария Тодорова Маджарова Кърджали СОУ"Отец Паисий" 4 70
1117 Мартин Боянов Костов София 45 ОУ 4 70
1118 Мартин Неделчев Неделчев Варна ОУ"Ал.Константинов" 4 70
1119 Мартина Пламенова Марковска Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 70
1120 Милена Манова София 129 ОУ "Антим I" 4 70
1121 Мина Дюлгерова София 64 ОУ 4 70
1122 Мирослав Василев Крушев Пловдив СОУ"Св.Патриарх Евтимий" 4 70
1123 Михаел Руменов Димитров Русе СОУ ПНЕ 4 70
1124 Михаела Росенова Миткова Хаджидимово СОУ " Н. Вапцаров" 4 70
1125 Михаела Шевкенова Сливен НУ "Васил Левски" 4 70
1126 Младен Д. Огнянов Ямбол НУ "Страшимир Кринчев" 4 70
1127 Надежда Бориславова Рускова Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 70
1128 Натали Добромирова Минкова Ловеч ОУ "П.Р.Славейков" 4 70
1129 Натали Пламенова Атанасова Габрово СОУ "Христо Ботев" 4 70
1130 Невена Димитрова Благоева Пловдив ОУ"Душо Хаджидеков" 4 70
1131 Неделина Георгиева Христова гр.Камено СОУ"Хр.Ботев" 4 70
1132 Нели Ангелова Кривачкова Козлодуй СОУ "Христо Ботев" 4 70
1133 Николай Абрашков София 61 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 70
1134 Николай Георгиев Николаев Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 70
1135 Николай Ивайлов Маринов Варна СОУ"А.С.Пушкин" 4 70
1136 Николай Ивелинов Христов Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 70
1137 Николай Красимиров Николов Варна ОУ"Цар Симеон І" 4 70
1138 Николай Недялков Севлиево НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 70
1139 Николай Николаев николов гр. Айтос СОУ "Христо Ботев" 4 70
1140 Николай Пламенов Чангов В.Търново СОУ "Вл. Комаров" 4 70
1141 Нона Косева Сливен НУ "Васил Левски" 4 70
1142 Оливера Огнянова Костова Видин СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 70
1143 Павлина Стефанова Харманли ОУ Иван Вазов 4 70
1144 Паулина Кирилова Такова София 81 СОУ 4 70
1145 Петър Карагеоргиев София ЧОУ "Св. Кл. Охридски" 4 70
1146 Пламен Мирославов Димитров София 90СОУ 4 70
1147 ПЛАМЕН ПЛАМЕНОВ БОЖИНОВ Монтана ІІ 4 70
1148 Пламена Атанасова Люцканова Варна ОУ"Ст.Михайловски" 4 70
1149 Преслава Росенова Илиева Ловеч СОУ "Тодор Кирков" 4 70
1150 Радослав Костадинов Атанасов Гоце Делчев ІІОУ 4 70
1151 Радослав Тодоров Радев Пазарджик І ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 70
1152 Радостина Пенчева Казанлък ОУ "Мати Болгария" 4 70
1153 Ренета Бориславова Лазарова Русе СОУ "Йордан Йовков" 4 70
1154 Ричард Ротарица София 148 СОУ 4 70
1155 Роберто Валентинов Иванов Кюстендил НУ 4 70
1156 Румен Мицев Плевен 4 70
1157 Свилена Първанова София 38 ОУ 4 70
1158 Северина Даниелова Стоянова Ловеч ОУ "Христо Ботев" - Баховица 4 70
1159 Симеон Григоров София 107 ОУ 4 70
1160 Славен Златков Александров Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 70
1161 София Володиева Василева София 41 ОУ 4 70
1162 Станимир Людмилов Димитров Козлодуй СОУ "Св.Св. Кирил и Методий" 4 70
1163 Станислав Попов Провадия І ОУ"Хр.Смирненски" 4 70
1164 Станислав Станимиров Стоев Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 70
1165 Станислав Цвятков Койчев Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 70
1166 Стефан Георгиев София 21 СОУ 4 70
1167 Стефка Стоянова Костянева Гоце Делчев ІІ ОУ 4 70
1168 Стилян Миленов Стоянов Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 70
1169 Стоян Николаев Стоянов София ЧОУ "Св. София" 4 70
1170 Таня Руменова Коцева Благоевград Осмо СОУ "Арс.Костенцев" 4 70
1171 Татяна Първанова Николова Козлодуй СОУ "Христо Ботев" 4 70
1172 Теодор Младенов Павлов Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 70
1173 Теодора Наумова Казанлък ОУ "Мати Болгария" 4 70
1174 Теодора Николаева Тодорова Попово ОУ "Никола Й. Вапцаров" 4 70
1175 Теодора Стоянова Атанасова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 70
1176 Теодоси Веселинов Ненов Варна ОУ"Д.Чинтулов" 4 70
1177 Теодоси Михайлов Петков София 23 СОУ 4 70
1178 Тихомир Янков Костов Мездра ОУ "Христо Ботев" 4 70
1179 Тодор Цветомиров Маринов Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 70
1180 Християн Емилов Великов Варна ОУ"Д.Чинтулов" 4 70
1181 Христо Величков София 76 ОУ 4 70
1182 Христо Иванов Христов Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 70
1183 Цани Николаев Дончев Ловеч ОУ "В. Левски" 4 70
1184 Цветелина Евгениева Генова Варна ОУ"Цар Симеон I" 4 70
1185 Цветелина Начева Сливен IIIОУ"Др Ив.Селимински" 4 70
1186 Яна Янкова София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 70
1187 Адриана Найденова Маринова Разград ОУ Васил Левски 4 65
1188 Александра Данаилова Маринова Русе ОУ "Отец Паисий" 4 65
1189 Александър Анатолиев Гоголов Видин ОУ "Св. Климент Охридски" 4 65
1190 Александър Антонов Драганов Кюстендил І ОУ 4 65
1191 Ангел Атанасов ЗЛАТИЦА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 4 65
1192 Анди Вълчев София 64 ОУ 4 65
1193 Анелия Гайдарджиева Варна ОУ "М. Дринов" 4 65
1194 Анна Добрева Ангелова Видин СОУ "Цар Симеон Велики" 4 65
1195 АННА КАМЕНОВА НАКОВА Монтана І 4 65
1196 Богдан Кръстев Варна НУ"Васил Левски" 4 65
1197 Божидар Иванов Добрич ОУ "Ст.Караджа" 4 65
1198 Божидар Йотов Стойков Ловеч ОУ "П.Р.Славейков" 4 65
1199 Божидар Пеев Сливен VIII ОУ "Юрий Гагарин" 4 65
1200 Бойко Цветанов Младенов Кюстендил ІІІ ОУ 4 65
1201 Борис Бешковски Севлиево СОУ "Васил Левски" 4 65
1202 Боян Боянов Пенчев Варна ОУ"Христо Ботев" 4 65
1203 Боян Светломиров Боянов Попово ОУ "Никола Й. Вапцаров" 4 65
1204 Валентин Марков София НСОУ 4 65
1205 Велислава Пенчева Донева Пловдив СОУ"Симон Боливар" 4 65
1206 Венцислав Николаев Матев Видин СОУ - гр. Брегово 4 65
1207 Венцислав Стоянов Маркотинов Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 65
1208 Вероника Венциславова Кръстева Видин ОУ "Отец Паисий" 4 65
1209 Вероника Николаева Тенова София 143 ОУ "Г. Бенковски " 4 65
1210 Виктор Огнянов Вълков В.Търново СОУ "Вела Благоева" 4 65
1211 Виктория Колева Каварна СОУ "Ст.Караджа" 4 65
1212 Виктория Радева Варна СОУ"Любен Каравелов" 4 65
1213 Владислав Иванов Илиев Кюстендил І ОУ 4 65
1214 Вяра Петрова Облакова с. Хайредин СОУ"Васил Воденичарски" 4 65
1215 Габриел Балджиев Плевен 4 65
1216 Габриела Иванова Георгиева с.Зверино СОУ "Св. Климент Охридски" 4 65
1217 Габриела Пламенова Янчева Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 65
1218 Георги Иванов Спасов Пазарджик СОУ "Георги Бенковски" 4 65
1219 Георги събев Вълков гр. Карнобат ОУ"Хр.Смирненски" 4 65
1220 Гергана Терзиева София Ровел 4 65
1221 Герман Кръстев Банков Варна ОУ"Хр.Смирненски" 4 65
1222 Гинка Петрова Христова Варна ОУ"Ч.Храбър" 4 65
1223 Даниел Асенов Хаджиев Крумовград СОУ"Васил Левски" 4 65
1224 Даниел Василев Димитровград Кл. Охридски 4 65
1225 Даниел Кирилов София 148 СОУ 4 65
1226 Даниел Любенов Игнатов Русе ОУ "Бр. Миладинови" 4 65
1227 Даниел Христов Чаръкчиев Ардино НУ"Христо Ботев" 4 65
1228 Даяна Иванова Харманли ОУ Иван Вазов 4 65
1229 Даяна Станиславова Георгиева Враца ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 65
1230 Дебора Колева Плевен 4 65
1231 Дейна Владимирова Харманли НУ Ал. Константинов 4 65
1232 Делян Копселянски Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 65
1233 Делян Пеев Добрич СОУ "Дора Габе" 4 65
1234 Деница Каменова Ковачева Варна СОУ"Н.Геров" 4 65
1235 Диана Стоянова Ангелова Бургас ОУ"Св. княз Борис І " 4 65
1236 Дилян Костадинов Илиев Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 65
1237 Дилян Светозаров Каменов Ямбол ОУ "Христо Смирненски" 4 65
1238 Диляна Пенева Пенева Ямбол ОУ "Христо Смирненски" 4 65
1239 Димитър Данаилов Иванов Разград ОУ Васил Левски 4 65
1240 Димитър Стефанов Симеонов София 81 СОУ 4 65
1241 Добромир Светославов Димитров Варна ОУ"Стефан Караджа" 4 65
1242 Евгения Антонова Димитрова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 65
1243 Елена Къчева Сливен IX ОУ "Св.св.Кирил и Методий" 4 65
1244 Ели Георгиева Гочева Бургас СОУ"Петко Росен" 4 65
1245 Елизабет Еленкова Бяла Слатина НУ "Христо Ботев" 4 65
1246 Зорница Владимирова Маринова Варна ОУ"А.Страшимиров" 4 65
1247 Зорница Илиева Тодорова Варна СОУ"Васил Друмев" 4 65
1248 Ивайло Красимиров Вакареев Гоце Делчев ІОУ 4 65
1249 Ивайло Мирославов Маринов Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 65
1250 ИВАЙЛО ПЕТРОВ ГЕОРГИЕВ Монтана ІV 4 65
1251 Иван Иванов София 21 СОУ 4 65
1252 Иван Кръстев Спириев Гоце Делчев ІОУ 4 65
1253 Иван Николаев Христов Варна СОУ"Л.Каравелов" 4 65
1254 Иван Стефанов Терзиев Хаджидимово СОУ " Н. Вапцаров" 4 65
1255 Иван Стоянов Ставрев Пловдив ОУ"Душо Хаджидеков" 4 65
1256 Иван Христов Иванов Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 65
1257 Иванка Георгиева Шопова Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 65
1258 Илияна Йорданова Алексиева Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 65
1259 Ирен Ивайлова Динева София 33 ОУ 4 65
1260 Йоан Дерменджиев Сливен VII ОУ "Панайот Хитов" 4 65
1261 Йордан Станиславов Йорданов Ловеч ОУ "В. Левски" 4 65
1262 Катрин Калоянова Кънчева София 47СОУ 4 65
1263 Кристиана Валентинова Банкова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 65
1264 Кристина Владева Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 65
1265 Кристина Гоергиева Богоева Пловдив СОУ"Св.Софр.Врачански" 4 65
1266 Кристина Любомирова Лазарова Видин ОУ "Иван Вазов" 4 65
1267 Кристияна Христова Димитрова Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 65
1268 Лилия Кирилова Гузгунова Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 65
1269 ЛЮБОМИРА ВАСИЛЕВА МЛАДЕНОВА ДУПНИЦА СОУ"П. ХИЛЕНДАРСКИ" 4 65
1270 Магдалина Брайкова Брайкова Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 65
1271 МАРГАРИТА САШКОВА МОНТИНА БОБОВ ДОЛ ОУ"Н. Й. ВАПЦАРОВ" 4 65
1272 Мариана Илиянова Илиева Варна ЧУ"Малкият принц" 4 65
1273 Марин Нейков София 32 СОУ 4 65
1274 Марин Яворов Ницов Пловдив СОУ"Черноризец Храбър" 4 65
1275 Мария Петкова Василева с.Черноморец ОУ"Хр.Ботев" 4 65
1276 Марияна Златинова Камчева Бургас СОУ"Петко Росен" 4 65
1277 Мартин Даниелов Миланов София 142 ОУ 4 65
1278 Мартин Михайлов Г.Оряховица СОУ "В.Грънчаров" 4 65
1279 Мартин Николаев Колев Габрово ОУ "Ран Босилек" 4 65
1280 Мартина Мартинова Христова Разград ОУ Отец Паисий 4 65
1281 Марчо Друмев София 28 СОУ 4 65
1282 Миглена Кънчева Кънева Троян НУ Св. Кирил и Методий 4 65
1283 Мила Красимирова Губерова София 23 СОУ 4 65
1284 Мила Пламенова Петкова Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 65
1285 Миладин Дончев Бургас ОУ" П.К.Яворов" 4 65
1286 Милуш Любомиров Гяуров Пазарджик І ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 65
1287 Мина Петрова София Веда 4 65
1288 Мира Джелялова Асланова Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 65
1289 Мирела Ганчева Попова Пловдив ОУ"Захари Стоянов" 4 65
1290 Михаил Кирилов София 106 ОУ "Гр.Цамблак" 4 65
1291 Михаил Светлинов Стоянов Разград ОУ Васил Левски 4 65
1292 Младен Олегов Николов Благоевград Осмо СОУ "Арс.Костенцев" 4 65
1293 Моника Красимирова Димитрова Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 65
1294 Моника Петрова Димитровград Ал.Константинов 4 65
1295 Надеда Георгиева Сливен X СОУ "Й.Йовков" 4 65
1296 Нели Пламенова Кунчева с.Гостилница ОУ"В.Априлов" 4 65
1297 Никола Александров Георгиев Кюстендил І ОУ 4 65
1298 Никола Стоянов Атанасов Габрово СОУ "Христо Ботев" 4 65
1299 Николай Георгиев Карамитев Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 65
1300 Николай Николаев Чакъров Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 65
1301 Николай Новачев Плевен 4 65
1302 Николета Бойкова Христова Габрово НУ "Васил Левски" 4 65
1303 Николета Димитрова Димитрова Габрово НУ "Васил Левски" 4 65
1304 Ния Секлемова Бургас ОУ" П.К.Яворов" 4 65
1305 Оля Йорданова София НСОУ 4 65
1306 Памела Найденова Сливен X СОУ "Й.Йовков" 4 65
1307 Петър Леваков София 55 СОУ 4 65
1308 Петър Николов Христов Варна ОУ"А.Страшимиров" 4 65
1309 Петьо Николаев Милчовски София 142 ОУ 4 65
1310 Петя Инджова Димитровград П.Славейков 4 65
1311 Петя Колева Добрич СОУ "П.Р.Славейков" 4 65
1312 Пламен Галинов Друмев Разград ОУ Никола Икономов 4 65
1313 Полина Павлинова Андонова Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 65
1314 Поля Николаева Таушанова Варна ОУ"Ч.Храбър" 4 65
1315 Пресиян Пламенов Дончев Разград ОУ Васил Левски 4 65
1316 Преслав Венциславов Манолов София 41 ОУ 4 65
1317 Радина Славчева Анастасова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 65
1318 Радослав Николов София 1 СОУ 4 65
1319 Радостина Димитрова Казанлък ОУ "Св. П. Хилендарски" 4 65
1320 Рая Станимирова Райнова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 65
1321 Рени Красимирова Канева Хасково СОУ "Св. П. Хилендарски" 4 65
1322 Робертина Дойкинска Плевен 4 65
1323 Росен Янев София 36 СОУ "Максим Горки" 4 65
1324 Румен Румен Янев София 134 СОУ 4 65
1325 Савина Захариева Сливен IIIОУ"Др Ив.Селимински" 4 65
1326 Сара Едмонд Герян Варна ОУ"Цар Симеон І" 4 65
1327 СИЛВИЯ НИКОЛАЕВА КОЛАРСКА Монтана ІІ 4 65
1328 Симон Орлинов Антонов Русе СОУ "Васил Левски" 4 65
1329 Симона Добромирова Стефанова Русе СОУ "Васил Левски" 4 65
1330 Славена Стоянова Добрич ОУ "Христо Ботев" 4 65
1331 Славяна Бисерова Тодорова Варна ОУ"Иван Вазов" 4 65
1332 Станислав Ивайлов Минев Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 65
1333 Станислав Иванов Златев Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 65
1334 Станислава Вл.Иванова Кюстендил ІІ ОУ 4 65
1335 Стефан Енчев Казанлък ОУ "Мати Болгария" 4 65
1336 Стефан Красимиров Георгиев Варна ОУ"А. Страшимиров" 4 65
1337 Стефан Мариянов Сиджимов Кърджали ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" 4 65
1338 Стефан Симеонов Йотов Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 65
1339 Стефан Стефчев Харманли ОУ Иван Вазов 4 65
1340 Стефани П.Петрова София 142 ОУ 4 65
1341 Стефани Стефанова Драганова Русе СОУ "Христо Ботев" 4 65
1342 Стефани Страхилова Ангелова Видин СОУ - гр. Брегово 4 65
1343 Стефка Белчева Варна ОУ "М. Дринов" 4 65
1344 Страхил Цветанов Минчев София 22 СОУ 4 65
1345 Теодор Гьорчев Димитровград Л.Каравелов 4 65
1346 Теодор Русев Каварна СОУ "Ст.Караджа" 4 65
1347 Теодора Пламенова Стефанова Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 65
1348 Тереза Стефанова Борисова Варна ОУ"Ст.Михайловски" 4 65
1349 Тони Дочев Плевен 4 65
1350 Филип Радославов Грозданов Ямбол ОУ "Св. Климент Охридски" 4 65
1351 Ханг Нгуен София 54 СОУ 4 65
1352 Християн Костов София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 65
1353 Христо Митков Женилов Габрово ОУ "Ран Босилек" 4 65
1354 Христо Стефанов Пазарджик VІ ОУ "Любен Каравелов" 4 65
1355 Цвета Илиева София 143 ОУ 4 65
1356 Юлия Чолакова София 135 СОУ"Ян Амос КОМЕНСКИ" 4 65
1357 Юлиян Линев Плевен 4 65
1358 Явор Живков Желев Варна СОУ"Кл. Охридски" 4 65
1359 Албена Георгиева Василева Мездра ОУ "Христо Ботев" 4 60
1360 Александър Руменов Нацев Ловеч СОУ "Св. Кл. Охридски" 4 60
1361 Ангел Ангелов Ветрино СОУ "Христо Ботев" 4 60
1362 Ангел Евгениев Тодев Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 60
1363 Ангел Петков Правец ОУ"Васил Левски" 4 60
1364 Ангел Славчев Николов Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 60
1365 Антон Георгиев София 107 ОУ 4 60
1366 Антония Данаилова Недкова Габрово СОУ "Отец Паисий" 4 60
1367 Бвлора Михаилова Добрич ОУ "Христо Ботев" 4 60
1368 Боян Стефанов Боянов Видин ОУ "Св. Климент Охридски" 4 60
1369 Боян Янков Петров Варна ОУ"В.Априлов" 4 60
1370 Валентин Димитров Г.Оряховица СОУ "Г.Измирлиев" 4 60
1371 Валерия Иванова Провадия СОУ"Д.Благоев" 4 60
1372 Ваня Ганчева Иванова гр. Карнобат СОУ"Хр.Ботев" 4 60
1373 Ваня Петрова Видева Крумовград СОУ"Васил Левски" 4 60
1374 Васил Боев с.Джулюница ОУ "П.Р.Славейков" 4 60
1375 Велизар Радославов Иванов Ловеч ОУ "П.Р.Славейков" 4 60
1376 Велизар Росенов Стоянов Кюстендил НУ 4 60
1377 Велислава Петрова Сливен IIIОУ"Др Ив.Селимински" 4 60
1378 Вената Венкова Провадия ІІ ОУ"Иван Вазов" 4 60
1379 Вероника Карол Петкова Ловеч ОУ "В. Левски" 4 60
1380 Весела Иванова София 64 ОУ 4 60
1381 Веселин Христов Димитровград Ал.Константинов 4 60
1382 Вивиан Иванова София "Ровел" 4 60
1383 Виктор Борисов Янков София ЧОУ "Д-р П.Берон" 4 60
1384 Виктор Венциславов Цвятков Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 60
1385 Виктор Йорданов Георгиев София 90СОУ 4 60
1386 Виктория Любомирова Младенова Кюстендил І ОУ 4 60
1387 Виктория Николова София 133 СОУ 4 60
1388 Виктория Стоилова София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 60
1389 ВЛАДИСЛАВА КИРИЛОВА СУСАНИНА ДУПНИЦА СОУ"П. ХИЛЕНДАРСКИ" 4 60
1390 Габриела Асенова Ангелова Кюстендил ІІ ОУ 4 60
1391 Габриела Атанасова Цветкова Варна ОУ"П.Волов",Виница 4 60
1392 Галина Иванова Янкова Варна ОУ"Йордан Йовков" 4 60
1393 Георги Атанасов Иванов Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 60
1394 Георги Иванов Найденов гр.Камено СОУ"Хр.Ботев" 4 60
1395 Георги Паунов Павел Баня СОУ "Хр. Ботев" 4 60
1396 Гергана Недялкова Николова Варна ОУ"Й.Йовков" 4 60
1397 Горан Кръстев Киров Бургас ОУ"Св. княз Борис І " 4 60
1398 Данаил Евгениев Генчев Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 60
1399 Даниел Йорданов Делчев Пазарджик СОУ "Георги Брегов" 4 60
1400 Данчо Данчев Иванов Благоевград СОУИЧЕ "Св. Климент Охридски" 4 60
1401 Делян Кръстев Казанлък ОУ "Георги Кирков" 4 60
1402 Денис хаят Добрич ОУ "Хр. Смирненски" 4 60
1403 Денислав Юриев Цукровски София 47СОУ 4 60
1404 Десислава Симеонова Плевен 4 60
1405 Десислава Христова Христова Габрово ОУ "Ран Босилек" 4 60
1406 Десислава Шейнова Елин Пелин СОУ "Васил Левски" 4 60
1407 Джанер Джемил Деведжи Крумовград СОУ"Васил Левски" 4 60
1408 Джулия Мария Джеси София "Ровел" 4 60
1409 Диана Георгиева Хаджиколева Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 60
1410 Димитрина Атанасова Ветрино СОУ "Христо Ботев" 4 60
1411 Димитър Великов Желев Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 60
1412 Димитър Динев София "Ровел" 4 60
1413 Димитър Калоянов Вутов Кърджали ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" 4 60
1414 Димитър Николов Деренцев Благоевград Осмо СОУ "Арс.Костенцев" 4 60
1415 Димитър Петков Каварна ОУ "Йордан Йовков" 4 60
1416 Димитър Станимиров Стоилов Кърджали ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" 4 60
1417 Димитър Цветанов Патроев Козлодуй СОУ "Христо Ботев" 4 60
1418 Димка Атанасова Влайкова Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 60
1419 Дияна Николаева Димитрова Пловдив СОУ"Св.Патриарх Евтимий" 4 60
1420 Добромир Димитров Кънчев с. Червена вода - Рс ОУ "Христо Ботев" 4 60
1421 Драгомир Тенев Димитровград П.Славейков 4 60
1422 Евгени Панев Димитровград П.Славейков 4 60
1423 Евгени Симеонов Казанлъклиев Габрово СОУ "Райчо Каролев" 4 60
1424 Евгения Емилова Димитрова Априлово ОУ "Св. Св.Кирил и Методий" 4 60
1425 Елена Михайлова Събчева Ловеч ОУ "В. Левски" 4 60
1426 Елица Стоянова ЗЛАТИЦА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 4 60
1427 Емил Стаменов Бяла Слатина НУ "Христо Ботев" 4 60
1428 Жаклин Амир Диб София 104 ОУ 4 60
1429 Жанина Узунова Харманли НУ Ал. Константинов 4 60
1430 Здравка Ивайлова Якимова София 41 ОУ 4 60
1431 Ивайло Благоев Чанков Пловдив СОУ"Св.Седмочисленици" 4 60
1432 Ивайло Павлинов Иванов Ловеч СОУ "Тодор Кирков" 4 60
1433 Иван Иванов Димитровград Хр. Ботев 4 60
1434 Иван Бисеров Тодоров Варна ОУ"Иван Вазов" 4 60
1435 Иван Борисов Бяла Слатина НУ "Христо Ботев" 4 60
1436 Иван Генов Тонев Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 60
1437 Ивана Христова София 126 ОУ 4 60
1438 Ивелин Иванов Цанков Троян ОУ Ив. Хаджийски 4 60
1439 Ивелина Георгиева Сливен VIII ОУ "Юрий Гагарин" 4 60
1440 Ивелина Юлиянова Тодорова Русе СОУ "Васил Левски" 4 60
1441 Илина Йосифова Плевен 4 60
1442 Илияна Красимирова Николова Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 60
1443 Ина Ценкова Тодорова Ловеч ОУ "Христо Никифоров" 4 60
1444 Йоана Енева Сливен VIII ОУ "Юрий Гагарин" 4 60
1445 Йоана Иванова Милушева Благоевград СОУИЧЕ "Св. Климент Охридски" 4 60
1446 Калина Стефанова Георгиева София ЧОУ "Св. София" 4 60
1447 Калина Стефанова Георгиева София ЧОУ "Св. София" 4 60
1448 Калоян Господинов Василев Варна ОУ"Н.Й.Вапцаров" 4 60
1449 КАТЕЛИНА ДИЛЯНОВА ИВАНОВА Монтана ІІ 4 60
1450 Катерина Атанасова Минчева Смолян VІ ОУ "Иван Вазов" 4 60
1451 Кирил Карабонев Димитровград Ал.Константинов 4 60
1452 Костадин Евгениев Банскалиев Гоце Делчев ІІОУ 4 60
1453 Костадин Илиев Маринков Гоце Делчев ІІОУ 4 60
1454 Кристина Джамбазова София 4 ОУ 4 60
1455 Кристина Павлова Димитровград Кл. Охридски 4 60
1456 Любен Веселинов Славчев Видин ОУ "Иван Вазов" 4 60
1457 Любослав Стаменов Станчев Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 60
1458 Мариа Теодора Христова Сливен II ОУ "Христо Ботев" 4 60
1459 Мариета Росенова Моллова Смолян VІ ОУ "Иван Вазов" 4 60
1460 Мария Владимирова Войчева Видин СОУ "Цар Симеон Велики" 4 60
1461 Мартин Велков Петров Благоевград II ОУ "Димитър Благоев" 4 60
1462 Мартин Гайдарджиев Варна ОУ"Христо Ботев" 4 60
1463 Мартин Мирославов Иванов Варна СОУ"Найден Геров" 4 60
1464 Мартина Теодорова Георгиева София 22 СОУ 4 60
1465 Мелиса Мехди Ходжа Кърджали СОУ"Отец Паисий" 4 60
1466 Мила Иркова Терзиева с.Черноморец ОУ"Хр.Ботев" 4 60
1467 Милан Георгиев Зарчев Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 60
1468 Мирела Лазарова Тополовград НУ"Св. Св. Кирил и Методий" 4 60
1469 Моника Георгиева Дикова Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 60
1470 Моника Стелиянова Маринова с.Селановци ОУ "Никола Вапцаров" 4 60
1471 Надежда Георгиева Ветрино СОУ "Христо Ботев" 4 60
1472 Надежда Стефанова Колева Варна ОУ"Стефан Караджа" 4 60
1473 Неделина Петрова Марленова Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 60
1474 Никол Андреева Поюкова Пазарджик СОУ "Петър Берон" 4 60
1475 Николай Георгиев Георгиев Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 60
1476 Николай Иванов Димитров Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 60
1477 Николай Ташев Каварна СОУ "Ст.Караджа" 4 60
1478 Николина Сашева Михайлова Крумовград СОУ"Васил Левски" 4 60
1479 Павел Данаилов Костадинов Разград ОУ Васил Левски 4 60
1480 Петър Желязков Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 60
1481 Петър Козарев София "Ровел" 4 60
1482 Петър Стоянов Райков Разград ОУ Васил Левски 4 60
1483 Полина Димитрова Павлова Благоевград Осмо СОУ "Арс.Костенцев" 4 60
1484 Полина Китанчева Сливен НУ "Васил Левски" 4 60
1485 Полина Кунчева Димитрова Карнобат СОУ"Св.св.Кирил и Методий" 4 60
1486 Радослав Стойнов Димитровград Ал.Константинов 4 60
1487 Радослав Стоянов Коджабашев с. Червена вода - Рс ОУ "Христо Ботев" 4 60
1488 Радостин Иванов Масурев гр. Карнобат СОУ"Хр.Ботев" 4 60
1489 Роланд Георгиев Петков Варна СОУ"Кл.Охридски" 4 60
1490 Ростислав Бранимиров Прокопов София 45 ОУ 4 60
1491 Сава Захариев Пеев Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 60
1492 Светозара Деликирова Харманли ОУ Иван Вазов 4 60
1493 Сергей Сергеевич Кузягин Пловдив СОУ"Св.Климент Охридски" 4 60
1494 Симона Кирчева Кирчева Крумовград СОУ"Васил Левски" 4 60
1495 Симона Ковачева Каварна СОУ "Ст.Караджа" 4 60
1496 Симона Тодорова Лазарова Бургас СОУ"Петко Росен" 4 60
1497 Симона Христева Христева Асеновград СОУ"Св.Св.Кирил и Методий" 4 60
1498 Симона Цонева Димитровград Кл. Охридски 4 60
1499 Славена Дианова Маринова Хасково СОУ "Св. П. Хилендарски" 4 60
1500 Славена Кънчева Кънчева Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 60
1501 Снежана Росенова Димитрова Ловеч ОУ "Христо Никифоров" 4 60
1502 Станислав Петров София 4 ОУ 4 60
1503 Стела Туремацова Варна СОУ"Любен Каравелов" 4 60
1504 Стефани Яворова Иванова Благоевград СОУИЧЕ "Св. Климент Охридски" 4 60
1505 Стефка Чавдарова Чанева Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 60
1506 Стиляна Емилова Сиракова Кирково СОУ "Отец Паисий" 4 60
1507 Стоян Вълчев Тарънски Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 60
1508 Събина Кирилова Димитрова с.Черноморец ОУ"Хр.Ботев" 4 60
1509 Теодор Пенев Провадия СОУ"Д.Благоев" 4 60
1510 теодор Руменов генов гр. Карнобат ОУ"Хр.Смирненски" 4 60
1511 Теодора Жулианова Петрова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 60
1512 Теодора Николаева Георгиева Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 60
1513 Теодора Овчарова Правец ОУ"Васил Левски" 4 60
1514 Томислав Господинова Харманли ОУ Иван Вазов 4 60
1515 Тони Георгиев Атанасов Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 60
1516 Християна Динева Димитровград П.Славейков 4 60
1517 Христо Дочев Олейников Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 60
1518 Цветелина Цонева Казанлък ОУ "Мати Болгария" 4 60
1519 Цветомила Филипова Плевен 4 60
1520 Цветомира Райчева Цакова Ловеч ОУ "П.Р.Славейков" 4 60
1521 Цветослав Миленов Марков Разград ОУ Васил Левски 4 60
1522 Шади Абди Амер Варна СОУ "Гео Милев" 4 60
1523 Явор Атанасов София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 60
1524 Александра Валентинова Ватева Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 55
1525 Александра Захариева София 133 СОУ 4 55
1526 Александър Василевич София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 55
1527 Ангел Ангелов Кънчев Варна ОУ"Кирил и Методий" 4 55
1528 Андрей Тодоров Харманли ОУ Иван Вазов 4 55
1529 Антонина Евгениева Якубова Пловдив СОУ"Св.Софр.Врачански" 4 55
1530 Асен Иванов Богослов Априлово ОУ "Св. Св.Кирил и Методий" 4 55
1531 Атанас Огнянов Цветков Варна ОУ"А.Страшимиров" 4 55
1532 Белджан Шакиров Севлиево СОУ "Васил Левски" 4 55
1533 Белла Бориславова Банева Ловеч ОУ "П.Р.Славейков" 4 55
1534 БЕТИНА ЕМИЛОВА РАДЕВА ДУПНИЦА ОУ"СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" 4 55
1535 Биляна Николова Захариева с.Селановци ОУ "Никола Вапцаров" 4 55
1536 Благовест Мирославов Нанков Ловеч ОУ "Димитър Димов" 4 55
1537 Борил Чавдаров Миланов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 55
1538 Васил Димитров Атанасов Бургас СОУ"Петко Росен" 4 55
1539 Вероника Стоянова Недялкова Русе ОУ "Иван Вазов" 4 55
1540 Веселина Иванова Желева гр. Карнобат СОУ"Хр.Ботев" 4 55
1541 Виктория Жечкова Иванова гр. Карнобат СОУ"Хр.Ботев" 4 55
1542 Вилиян Цветанов Манолов с.Зверино СОУ "Св. Климент Охридски" 4 55
1543 Владимир Гроздев Желев гр. Карнобат СОУ"Хр.Ботев" 4 55
1544 Габриела Стефанова Георгиева София 23 СОУ 4 55
1545 Галин Георгиев Георгиев Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 55
1546 ГЕОРГИ ДИМИТРОВ МАРЧЕВ КОЧЕРИНОВО СОУ"ХРИСТО БОТЕВ" 4 55
1547 Георги Димов Димитров Видин ОУ "Иван Вазов" 4 55
1548 Георги Пламенов Иванов Разград ОУ Васил Левски 4 55
1549 Гергана Петкова Стоянова Дряново СОУ"М.Райкович" 4 55
1550 Давид Благоев София 137 СОУ 4 55
1551 Давид Саркизов Бориславов Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 55
1552 Дамян Василев Коналиев Варна СОУ "Гео Милев" 4 55
1553 Данаил Данаилов Софрониев Варна ОУ"Захари Стоянов" 4 55
1554 Даниел Иванов Трингов Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 55
1555 Даниел Петков Харманли НУ Ал. Константинов 4 55
1556 Даниела Михайлова Михова Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 55
1557 Денис Костов Плевен 4 55
1558 Денис Недков София 120 ОУ 4 55
1559 Денислава Венелинова Близнакова Ловеч ОУ "В. Левски" 4 55
1560 ДЕНИЦА ЕМИЛОВА НАЙДЕНОВА Монтана І 4 55
1561 Деница Миленова Димитрова Варна ОУ"Ст.Караджа" 4 55
1562 Деян Симеонов Казанлък ОУ "Мати Болгария" 4 55
1563 Джули-Джесика Едмонд Герян Варна ОУ"Цар Симеон І" 4 55
1564 Димитър Ангелов Тризлов Варна ОУ"З. Стоянов" 4 55
1565 Димитър Андреев София ЧОУ"Дъга" 4 55
1566 Димитър Андреев Георгиев София 142 ОУ 4 55
1567 Доротея Господинова Дралчева Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 55
1568 Евелина Иванова Михайлова Крумовград СОУ"Васил Левски" 4 55
1569 Елвира Красенова Великова гр. Карнобат ОУ"Хр.Смирненски" 4 55
1570 Елена Кънчева Сотирова Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 55
1571 Елизабет Иванова София "Ровел" 4 55
1572 Елица Стойнева Каварна СОУ "Ст.Караджа" 4 55
1573 Еми Илиева Петрова Варна ОУ"С.Врачански" 4 55
1574 Живко Нанчев Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 55
1575 Жулияна Георгиева Варна СОУ"Любен Каравелов" 4 55
1576 Здравко Николаев Занков Разград ОУ Васил Левски 4 55
1577 Зорница Кирилова Кофинова Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 55
1578 Ивайло Бочков Г.Оряховица СОУ "В.Грънчаров" 4 55
1579 Ивайло Митев Сливен VIII ОУ "Юрий Гагарин" 4 55
1580 Ивайло Петров Атанасов Варна ОУ"Добри Чинтулов" 4 55
1581 Иван Бориславов Иванов Варна СОУ"Найден Геров" 4 55
1582 Иван Недялков Иванов Симеоновград ОУ "Ив. Вазов" 4 55
1583 Ивана Илиева Щърбанова Благоевград Осмо СОУ "Арс.Костенцев" 4 55
1584 Иваничка Станимирова Рачева Разград ОУ Васил Левски 4 55
1585 Ивелин Иванов Казанлък ОУ "Н. Вапцаров" 4 55
1586 Изабел Гигова София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 55
1587 Илиан Илиев Кубарелов Варна ОУ"Захари Стоянов" 4 55
1588 Калин Красимиров Григоров с.Зверино СОУ "Св. Климент Охридски" 4 55
1589 Калоян Александров Белберов Варна ОУ"Цар Симеон І" 4 55
1590 Камелия Венелинова Стефанова Пловдив СОУ"Св.Паисий Хилендарски" 4 55
1591 Константин Пенков Стоянов гр.Камено СОУ"Хр.Ботев" 4 55
1592 Константин Рачев Севлиево СОУ "Васил Левски" 4 55
1593 Константин Стефанов Пъндев София 142 ОУ 4 55
1594 Кристина Кирилова Жарданова Варна ОУ"Ч.Храбър" 4 55
1595 Кристина Недялкова Ходулова Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 55
1596 Кристиян Дончев Кацарев Пловдив ОУ"Княз Александър I" 4 55
1597 Кристиян Миронов Димитровград П.Славейков 4 55
1598 ЛИЛИЯ ЛЮБЧОВА МЕЗДРАЛИЙСКА КОЧЕРИНОВО СОУ"ХРИСТО БОТЕВ" 4 55
1599 Лилия Славова Върбовска Видин ОУ "Св. Климент Охридски" 4 55
1600 Максим Димитров Варна СОУ"Любен Каравелов" 4 55
1601 Марияна Върбанова Варна СОУ"Любен Каравелов" 4 55
1602 Марияна Георгиева Димитрова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 55
1603 Мартин Георгиев Сливен V СОУ "П.Яворов" 4 55
1604 Мартин Драшков Севлиево I ОУ "Хр. Ботев" 4 55
1605 Мердан Мустафа Мердан Разград ОУ Васил Левски 4 55
1606 Михаела Лъчезарова Генова Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 55
1607 Михаела Хр. Тумбалова В.Търново СОУ "Вела Благоева" 4 55
1608 Моника Георгиева Миладинова Видин СОУ "Л. Каравелов" 4 55
1609 Наталия Христова Василева гр. Айтос СОУ "Христо Ботев" 4 55
1610 Неделин Красимиров Александров Враца НУ "П. Р. Славейков" 4 55
1611 Николай Атанасов Чочев Ардино НУ"Христо Ботев" 4 55
1612 Николай Николов Димитров с.Черноморец ОУ"Хр.Ботев" 4 55
1613 ОГНЯН ОГНЯНОВ АНДРЕЕВ Бойчиновци 4 55
1614 ПАМЕЛА МИРОСЛАВОВА СПАСОВА Монтана 4 55
1615 Петър Маринов Даскалов Варна СОУ"Кл.Охридски" 4 55
1616 Петър Петрова Харманли ОУ Иван Вазов 4 55
1617 Петя Антонова Делчева Симеоновград ОУ "Ив. Вазов" 4 55
1618 Радослав Момчаров Сливен V СОУ "П.Яворов" 4 55
1619 Радостина Бориславова Борисова Варна ОУ"Добри Чинтулов" 4 55
1620 Ралица Томова Митева Бургас ОУ"Св. княз Борис І " 4 55
1621 Росен Славов Сливен НУ "Васил Левски" 4 55
1622 РУМЕН ВАЛЕНТИНОВ ХАРИЗАНОВ ДУПНИЦА СОУ"П. ХИЛЕНДАРСКИ" 4 55
1623 Светослава Данчева София 133 СОУ "А. Пушкин" 4 55
1624 Силвана Цветанова Груева Габрово СОУ "Христо Ботев" 4 55
1625 Силвия Николаева Николова Ямбол ОУ "Св. Климент Охридски" 4 55
1626 Симона Светославова Стоева Русе ОУ "Любен Каравелов" 4 55
1627 Славен Ивелинов Иванов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 55
1628 Славена Ангелова Тишева Хасково ОУ "Св. Кл. Охридски" 4 55
1629 Сотир Делчев Димитровград Л.Каравелов 4 55
1630 Станислав Валентинов Станев Варна СОУ"П.К.Яворов" 4 55
1631 Станислава Диянова Господинова Варна ОУ"Д.Чинтулов" 4 55
1632 Стефан Валентинов Плевен 4 55
1633 Стефан Ивов Жеков Варна СОУ"Н.Бозвели" 4 55
1634 Стефан Митков Иванов Симеоновград НУ "Отец Паисий" 4 55
1635 Стефан Стефанов Чернев Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 55
1636 Стефани Валентинова Иванова с. Иваново-Рс 4 55
1637 Стефани Пантелеева Делева Благоевград СОУИЧЕ "Св. Климент Охридски" 4 55
1638 Стоян Стаменов Стоянов Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 55
1639 Теодор Димитров Петров Карнобат СОУ"Св.св.Кирил и Методий" 4 55
1640 Теодора Жекова Христова Варна ОУ "Иван Вазов" 4 55
1641 Узай Ергюн Кабакчъ Кърджали ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" 4 55
1642 Христина Стефанова Николова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 55
1643 Христо Илиянов Божилов София 23 СОУ 4 55
1644 Христо Митков Каров Крумовград СОУ"Васил Левски" 4 55
1645 Христо Огнянов Цветков Варна ОУ"А.Страшимиров" 4 55
1646 Яни Иванов с.Рудник ОУ" Св.Климент Охридски" 4 55
1647 Янчо Москов с.Рудник ОУ" Св.Климент Охридски" 4 55
1648 Айлин Палова Казанлък ОУ "Мати Болгария" 4 50
1649 Александра Господинова Димитровград Л.Каравелов 4 50
1650 Александра Русимова Годеч НУ"Христо Ботев" 4 50
1651 Александър Генчев Стоянов Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 50
1652 АСЕН СЛАВЧОВ ЯНКОВ САМОРАНОВО ОУ"ХРИСТО БОТЕВ" 4 50
1653 Благовест Миленов Петков Ловеч ОУ "В. Левски" 4 50
1654 Борис Димитров Димитров Ямбол ОУ "Св. Климент Охридски" 4 50
1655 Боян Петров Хаджииванов В.Търново ОУ "Бачо Киро" 4 50
1656 Валтер Феликс Рудолф София 47СОУ 4 50
1657 ВАЛЬО ТОНЕВ ДИМИТРОВ Монтана ІІ 4 50
1658 Ваня Савова Бургас ОУ" П.К.Яворов" 4 50
1659 Васил Бояджиев Плевен 4 50
1660 Васил Ценков Г.Оряховица ОУ "Иван Вазов" 4 50
1661 Вероника Драганова Раденкова Пловдив ОУ"Георги Бенковски" 4 50
1662 Веселин Бориславов Сардовски Варна ОУ"П.Волов",Виница 4 50
1663 Веселина Маринова Стоянова Карнобат СОУ"Св.св.Кирил и Методий" 4 50
1664 ВИКТОРИЯ АЛЕКСАНДРОВА СТОЙКОВА ДУПНИЦА ОУ"СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" 4 50
1665 Виктория Николаева Раева Пловдив ОУ"Георги Бенковски" 4 50
1666 Виктория Ясенова Манчева Кирково СОУ "Отец Паисий" 4 50
1667 Вили Бакалска Пазарджик ІІІ ОУ "Проф. Иван Батаклиев" 4 50
1668 Въчко Боянов Ангов Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 50
1669 Габриела Божимирова Дараданова Бургас ОУ"Св. княз Борис І " 4 50
1670 Георги Атанасов Атанасов Козлодуй СОУ "Христо Ботев" 4 50
1671 Георги ВарчевВарчев Разград СОУ Христо Ботев 4 50
1672 Георги Драгиев Харманли ОУ Иван Вазов 4 50
1673 Георги Златков Георгиев Хасково СОУ "Св. П. Хилендарски" 4 50
1674 Георги Йорданов Брадов Варна ОУ"П.Р. Славейков" 4 50
1675 Георги Костадинов София 12 СОУ "Цар Иван Асен II" 4 50
1676 Гергана Ивайлова Георгиева Горна Малина СОУ "Христо Ботев" 4 50
1677 Гюркян Челик Провадия СОУ"Д.Благоев" 4 50
1678 Дан Момчилов Динков Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 50
1679 Даниел Цоков ЗЛАТИЦА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 4 50
1680 Даниела Цветанова Плевен 4 50
1681 Даяна Петкова София 78 СОУ 4 50
1682 Деница Сандова София 148 СОУ 4 50
1683 Десислава Радева Казанлък ОУ "Мати Болгария" 4 50
1684 Джерихан Хюсеинова Хюсеинова гр. Карнобат СОУ"Хр.Ботев" 4 50
1685 Диляна Атанасова Ризова Карнобат СОУ"Св.св.Кирил и Методий" 4 50
1686 Димитър Георгиев Димитров гр. Белослав ОУ"Св.Св.К.и Методий" 4 50
1687 Димитър Илиев Илиев Дебелец "Д-р Петър Берон" 4 50
1688 Димитър Спасов София 32 СОУ 4 50
1689 Диян Красенов Илиев Варна ОУ"Н.Й.Вапцаров" 4 50
1690 Диян Любославов Атанасов Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 50
1691 Добрин Неделчев Добрев с. Тополи ОУ"Хр.Смирненски" 4 50
1692 Доротея Светозар Лалева Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 50
1693 ЕЛЕНА ДИМИТРОВА БОРИСОВА ДУПНИЦА СОУ"П. ХИЛЕНДАРСКИ" 4 50
1694 Елица Иванова Варна ОУ "М. Дринов" 4 50
1695 Желязко Андонов Варна ОУ "М. Дринов" 4 50
1696 Живко Ненчев Варна СОУ"Любен Каравелов" 4 50
1697 Зорница Банкова София 138 СОУ 4 50
1698 Ивайло Станков София 150 СОУ 4 50
1699 Иван Емилов Манолов Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 50
1700 Иван Мариянов Филев Варна СОУ "Гео Милев" 4 50
1701 Иван Христов Христов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 50
1702 Ивана Иванова Георгиева с. Хайредин СОУ"Васил Воденичарски" 4 50
1703 Ивета Милчева Иванова Търговище ІСОУ"Св.Седмочисленици" 4 50
1704 Йордан Йорданов Мушков Бургас ОУ" Бр.Миладинови" 4 50
1705 Калоян Кънчев София 36 СОУ "Максим Горки" 4 50
1706 Катрин Стефанова с.Рудник ОУ" Св.Климент Охридски" 4 50
1707 Красен Кьосев Варна СОУ "П. Яворов" 4 50
1708 Крис Борисов Кръстев Видин ОУ "Св. Климент Охридски" 4 50
1709 Кристиана Стоилова София 108 СОУ 4 50
1710 Кристин Николаева Кацова Габрово ОУ "Цанко Дюстабанов" 4 50
1711 Кристина Станиславова Йорданова Ямбол НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 50
1712 Мариела Крумова Г.Оряховица СОУ "В.Грънчаров" 4 50
1713 Марина Янчева Цветкова Варна ОУ"Д.Чинтулов" 4 50
1714 Марио Михайлов София "Ровел" 4 50
1715 Мариян Василев Казанлък СОУ "Екзарх Антим I" 4 50
1716 Мартин Стайков Кибаров Бургас СОУ"Петко Росен" 4 50
1717 Мирослав Николаев Николов Варна ОУ"Цар Симеон I" 4 50
1718 Моника Цонева Николова Габрово СОУ "Отец Паисий" 4 50
1719 Муазес Куртанова Плевен 4 50
1720 Надежда Маринова Христова Симеоновград НУ "Отец Паисий" 4 50
1721 Надежда Халваджиева Харманли НУ Ал. Константинов 4 50
1722 Нари Руслан Банкова Варна СОУ"Кл. Охридски"-Аксаково 4 50
1723 Никол Любомирова Начева Видин ОУ "Отец Паисий" 4 50
1724 Николай Петров Езекиев София 104 ОУ 4 50
1725 Николай Петров Колушев Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 50
1726 Павел Стоянов Мавров Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 50
1727 Петко Петков Димитровград Кл. Охридски 4 50
1728 Петър Пламенов Петров с.Зверино СОУ "Св. Климент Охридски" 4 50
1729 Петю Димитров Димитровград Л.Каравелов 4 50
1730 Петя Кирчева Апостолова Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 50
1731 Пламен Радев Радев Симеоновград НУ "Отец Паисий" 4 50
1732 Подор Първов Плевен 4 50
1733 Радина Йорданова Радушева Варна СОУ"Д.Дебелянов" 4 50
1734 Радослав Костов София 4 ОУ 4 50
1735 Радостин Илчов Велинов Кюстендил НУ 4 50
1736 Радостин Русков Тънтъров Кърджали ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" 4 50
1737 Румен Иванов Варчев Троян НУ Св. Кирил и Методий 4 50
1738 Светлин-Десислав Маринов Г.Оряховица ОУ "Иван Вазов" 4 50
1739 Симона Антонова Георгиева Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 50
1740 Симона Бачева с. Софрониево ОУ "Отец Паисий" 4 50
1741 Симона Живкова Илчева Бургас СОУ"Петко Росен" 4 50
1742 СИЯНА ЕВГЕНИЕВА СТОИЛОВА ДУПНИЦА ОУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" 4 50
1743 Слави Костадинов Димитровград П.Славейков 4 50
1744 Стамат Иванов Иванов Варна СОУ "Гео Милев" 4 50
1745 Станимир Иванов Христов Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 50
1746 Станислав Димитров Атанасов Варна ОУ"А.Страшимиров" 4 50
1747 Станислав Пламенов Петков Варна ОУ"Ангел Кънчев" 4 50
1748 Стефан Григоров Томов Враца НУ "Св. Софроний Врачански" 4 50
1749 Стефани Димитрова Димитрова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 50
1750 Столет Стефанов Елин Пелин СОУ "Васил Левски" 4 50
1751 Стоян Николаев Данкинов Бургас СОУ"Петко Росен" 4 50
1752 Стоян Райчов Станоев Кюстендил с. Коняво 4 50
1753 Таня Деянова Събева Кърджали ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" 4 50
1754 Таня Николова Баланова Тутракан СОУ "Хр. Ботев" 4 50
1755 Теодора Ивайлова Тодорова Горна Малина СОУ "Христо Ботев" 4 50
1756 Тодор Диньов Драганчев Мездра ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 50
1757 Тодор Пламенов Тошев Видин СОУ "Л. Каравелов" 4 50
1758 Филана Димитрова Монева Дряново СОУ"М.Райкович" 4 50
1759 Хачи Стоилов София 36 СОУ 4 50
1760 Ховсеп Гирагодс Крикорян Варна ОУ"Ч.Храбър" 4 50
1761 Цанислава Радева Провадия І ОУ"Хр.Смирненски" 4 50
1762 Цветелина Иванова Вълкова гр. Карнобат ОУ"Хр.Смирненски" 4 50
1763 ЦВЕТОМИР ЕМИЛОВ ЦАНКОВ Монтана ІІ 4 50
1764 Шукри Реджепов Османджиев Варна СОУ"Н.Бозвели" 4 50
1765 Юлиaн Ивов Петров Видин ОУ "Св. Климент Охридски" 4 50
1766 Юлия Диамандиева Плевен 4 50
1767 Яница Георгиева Хинова Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 50
1768 Янка Птрова Петрова Разград ОУ Отец Паисий 4 50
1769 Александър Петров Димитров Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 45
1770 Александър Пламенов Димитров Варна СОУ"А.С.Пушкин" 4 45
1771 Андреан Андонов Провадия ІІ ОУ"Иван Вазов" 4 45
1772 Анна Михайлова Михайлова Варна ОУ"Цар Симеон І" 4 45
1773 Антонина Бонева Димитровград П.Славейков 4 45
1774 Атанас Христов Варна НУ"Васил Левски" 4 45
1775 Берна Ерол Емурла Фотиново ОУ "Хр.Смирненски" 4 45
1776 Борис Николаев Василев Козлодуй СОУ "Св.Св. Кирил и Методий" 4 45
1777 Борис Пламенов Терзийски София 45 ОУ 4 45
1778 Борислава Йлиянова Йорданова Варна ОУ"Цар Симеон І" 4 45
1779 Боян Николаев Цайкин Пловдив НУ"П.Р.Славейков" 4 45
1780 Валери Георгиев Варна СОУ "П. Яворов" 4 45
1781 Васил Маринов Ботевград ОУ"Васил Левски" 4 45
1782 ВАСИЛИЯ ПЛАМЕНОВА СТАНКЕВА ДУПНИЦА СОУ"П. ХИЛЕНДАРСКИ" 4 45
1783 Величка Е. Колева Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 45
1784 Венелина Велинова Годеч НУ"Христо Ботев" 4 45
1785 Венета Стоянова Ванчeва Видин ОУ "Иван Вазов" 4 45
1786 Виктор Тодоров Провадия ІІ ОУ"Иван Вазов" 4 45
1787 Волен Емилов Костадинов Варна ОУ"Ив.Рилски" 4 45
1788 ВЯРА КРАСИМИРОВА ВЕЛИНОВСКА ДУПНИЦА ОУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" 4 45
1789 Габриела Георгиева Ганчова Кюстендил І ОУ 4 45
1790 Генади Славчев Ботевград ОУ"Васил Левски" 4 45
1791 Георги Атанасов Богданов Варна СОУ"Хр.Ботев" 4 45
1792 Георги Димитров Г.Оряховица ОУ "Иван Вазов" 4 45
1793 Георги Петков Димитровград Ал.Константинов 4 45
1794 Даниела Илиянова Лозанова Враца ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 45
1795 Дарина Красимирова Кирчева Крумовград СОУ"Васил Левски" 4 45
1796 Денислав Иванов Запрянов Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 45
1797 Деян Тончев Харманли ОУ Иван Вазов 4 45
1798 Димана ненчева Тодорова гр. Карнобат ОУ"Хр.Смирненски" 4 45
1799 Димитрина Станчева Димитрова Варна ОУ"Н.Й.Вапцаров" 4 45
1800 Димитър Георгиев Георгиев Варна ОУ"З. Стоянов" 4 45
1801 Димитър Кирилов Гецев София 2СОУ 4 45
1802 Димитър Милев Милев Бургас ОУ"А.Страшимиров" 4 45
1803 Димитър Шогияров София ЧОУ "Св. Кл. Охридски" 4 45
1804 Евгени Кирилов Кирилов Бургас С О У " Димчо Дебелянов" 4 45
1805 Егемен Гюнер Сербест Хасково ОУ "Хр. Смирненски" 4 45
1806 Екатерина Миткова Николаева Враца ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 4 45
1807 Елеонора Дончева Варна ОУ"Ст.Караджа" 4 45
1808 Жасмина Димитрова София 125 СОУ "Боян Пенев" 4 45
1809 Живка Сашева Харманли ОУ Иван Вазов 4 45
1810 Здравко Боянов Боянов Варна ОУ"А.Страшимиров" 4 45
1811 Златин Здравков Иванов Бургас ОУ"Елин Пелин" 4 45
1812 Златина Мирчева Димитровград П.Славейков 4 45
1813 Ива Васкова Петкова Троян НУ Хр. Ботев 4 45
1814 Ива Величкова Плевен 4 45
1815 Ивайло Богомилов Иванов Габрово НУ "Васил Левски" 4 45
1816 Ивайло Георгиев Иванов Варна ОУ"П.Р.Славейков" 4 45
1817 Ивайло Ивайлов Неновски Враца НУ "Иванчо Младенов" 4 45
1818 Ивайло Светославов Стоев Ловеч ОУ "В. Левски" 4 45
1819 Ивайло Славов Иванов Враца НУ "П. Р. Славейков" 4 45
1820 Иван Димитров Байданов Кърджали СОУ"Отец Паисий" 4 45
1821 Иван Костадинов Карадимов Пловдив ОУ"Драган Манчов" 4 45
1822 ИВАНА ИВО ГИГОВА Монтана ІІ 4 45
1823 Ивета Георгиева Керанова Варна ОУ"Г.С.Раковски" 4 45
1824 Илия Асенов Узунов Крумовград СОУ"Васил Левски" 4 45
1825 Илия Георгиев Иванов Враца НУ "Св. Софроний Врачански" 4 45
1826 Йоанна Руменова Владимирова Пазарджик НУ "Отец Паисий" 4 45
1827 Йордан Райчов Милчев Благоевград СОУИЧЕ "Св. Климент Охридски" 4 45
1828 Йордан Стоянов Георгакиев В.Търново ОУ "Св.Св.Па&