STEMedu logo

Програмен комитет

Галина Богданова
Институт по математика и информатика при БАН, председател на ПК, g.bogdanova@gmail.com
Стефка Буюклиева
Великотърновски университет и Регионален академичен център, Велико Търново, stefka@ts.uni-vt.bg
Стоян Капралов
Технически университет, Габрово, s.kapralov@gmail.com
Евгения Господинова
Институт по роботика при БАН, enigospodinova@abv.bg
Мая Димитрова
Институт по роботика при БАН, dimitrova.iser@gmail.com
Gopal Tadepalli
Anna University, Chennai, India, gopal.tadepalli@gmail.com
Nengah Suparta
Dept. of Math at Ganesha University of Education, Singaraja-Bali, Indonesia, isuparta@yahoo.com
Lyuba Alboul
Materials and Engineering Research Institute, Sheffield Hallam University, l.alboul@shu.ac.uk
Alexander Gegov
University of Portsmouth, UK, Alexander.Gegov@port.ac.uk
Dmitrii Rytov
Saint – Petersburg State University of Culture, Russia, rytovda@mail.ru
Пожидаев Михаил Сергеевич
канд. техн. наук Математическое обеспечение и администрирование информационных систем, Томск, Русия, msp@luwrain.org
Gabriela Grosseck
Universitatea de Vest din Timișoara, Departamentul de Psihologie, România, gabriela.grosseck@e-uvt.ro
Малинка Иванова
Технически университет - София, Факултет по приложна математика и информатика, Катедра Информатика, София, България, m_ivanova@tu-sofia.bg
Pankaj Kumar Das
Department of Mathematical Sciences, Tezpur University, Napaam, India, pankaj4@tezu.ernet.in
Тодор Тодоров
Великотърновски университет „Св. Св. Кирил и Методий“ и Институт по математика и информатика при Българска академия на науките, България, todor@math.bas.bg

Организационен комитет

Диана Димитрова
Медицински университет, Варна, dimitrova@mu-varna.bg, председател на ОК
Галя Цанева
Институт по роботика при БАН, stemedu.eu@gmail.com
Веселин Ваврек
Институт по математика и информатика при БАН. – stemedu.eu@gmail.com – секретар
Мирена Тодорова-Екмекджи
Институт за етнология и фолклористика с Етнографски музей при Българска академия на науките
Калина Сотирова-Вълкова
Институт по математика и информатика при Българска академия на науките
Николай Ноев
Институт по математика и информатика при Българска академия на науките